şükela:  tümü | bugün
278 entry daha
 • aga bu nedir yav? bari göz göre göre yapmayın şunu amk.
 • koyu bir fenerbahçeli olarak söylemem gerekiyor ki alexander sørloth bu lige gelmiş en dürüst futbolculardan biri. baiano o kadar tekme atıp kırmızı kart yemiyor, o kadar tekme yiyip kendini yere atmayan sørloth o tekmeleri savuran adamı eliyle itiyor ve suçlu oluyor. yok öyle iş. fenerbahçeliyiz ama orospu çocuğu değiliz. baiano'nun direkt kırmızı kart yemesi gerekip en az 5-6 maç ceza alması gerekirken rakibini sadece ittiren sørloth kırmızı kart yiyor. açık net söyleyeyim. sørloth'a 1 maç ceza bile fazla. sivasspor maçında oynamasına sevindim. ligin kalitesini arttırıyor.

  debe editi: doğruları söylemekten vazgeçmemek gerekiyor...
 • (bkz: şaşırtmadı)

  kupanın sapından tutabilmek için fetö'den medet umanların, bugün başka güç sahiplerine arkalarını dayadıklarını kör göze parmak sokarcasına göstermiştir.

  insan bir kere sportif bir rekabet uğruna terör örgütüyle aynı safta yer alıp şeref namus ve haysiyetini kaybetti mi artık ondan her türlü alçaklığı bekleyeceksin...

  kirli fesat işlerle karakter dipteydi zaten..
  kendinizi daha derin çukurlara düşürmenize rağmen ne yaparsanız yapın yine sonunuz değişmeyecek, kupa yerine yine sapını alacaksınız.

  bu kadar alçalmayla, rezil kirli ittifaklara girerek 40 değil 400 sene de geçse şampiyon olamazsınız, yine bir halt olmaz, sizdeki öyle berbat öyle rezil öyle kalitesiz bir malzeme...
 • trtspor'da dakikalardır 1 maç cezanın normal olduğunu ispatlamaya çalışıyorlar:) bende bu sayede pozisyonu gördüm. tekmeler bilerek değil sanki. adam topa bakmadan sallıyor ayağını. 2 tekme var zaten. söylendiği gibi 3-4 tekme göremedim. artık surata dalmak 1 maç:) yeni bir kuralımız oldu. ayrıca penaltı kurtarmak yasak. maç tekrarı kesinlikle yasak. bakalım bu sene daha neler ekleyecekler futbola;)
 • bilale anlatır gibi de anlatsan anlamaz bu hamsi kafalılar, o yüzden boşuna uğraşmayın.
 • hatalı karardır.
  kim, hangi takımlı olursa olsun direk kırmızının cezası 2 maçtır. bugün sörloth için esnetirsen yarın başkası için eğilip bükülmek zorunda kalırsın. kural neyi gerektiriyorsa ver cezayı geç, şaibe yaratma.

  not: sarı kırmızı.
 • https://twitter.com/…tatus/1228397892341288963?s=21

  vedat’ın şu yaptığına kart bile çıkmamış, gelmiş başlıkta ağlıyorlar. itti evladım itti çocuğum itti adam. kendisine tekme atan, yumruk atmaya çalışan adamı itti. vedat sırf yüzünden itmedi diye mi kart görmedi yani ? lan ne iki yüzlü bir taraftar grubusunuz :)

  çok eğlenceli ama sizi böyle düşkün, çaresiz, ağlak görmek :)))

  olması gereken ve doğru karardır netice olarak.
 • *tahrik değil nefsi müdafaa
  *yumruk veya tokat değil itme
  *quaresma 5 maç ceza aldı. bu 5 maçın 1'i tahrik sonucu rakibinin yüzüne attığı dirsekti. geriye kalan 4 maç sonraki hareketleri ve başka bir oyuncuya attığı yumruk içindi.
  *eleny tahrik unsuru görülmediği ve direk rakibine tekme attığı için 3 maç aldı.

  bunları açıklamak zorunda bırakıyorsunuz.

  quaresma: https://duhuliye.com/…nlistan-bir-dogru-cikmaz.html
  eleny : https://kralspor.ensonhaber.com/…di-2019-09-19.html
 • 8 maç ceza alınması gereken harekette 2 maç bile almamıştır. direkt kırmızının cezası zaten 2 maçtır. bu kadar şerefsizlik, adaletsizlik yeter sezon sonunda da şampiyon olunca temiz şampiuonluk diye övünecekler
 • karar normalse butun futbolculara sert mudahale veya agir tahrik sonrasi adam dovme hakki verilsin herkes rahatlasin, sorloth da bunun ilk emsali olsun.

  yer mi? yemeyecegini herkes biliyor, bos konusmayin az adaletli olun.
68 entry daha