şükela:  tümü | bugün
  • bein sports'ta son dakika olarak düşen haber.

kaynak

edit: kişisel görüşüm cezanın doğru olduğu yönünde fakat bu durumda futbolcunun ayağına iki üç tekme atarak tahrik eden kişiye de kart ve ceza verilmeliydi.

not: fb
  • rezalet bir karar olsa da beşiktaş maçında oynayacak olması sevindirici. itiraz edilecektir. muhtemelen 1 maça düşecektir.
  • yok o değil de sabahtan beri kaynaksız kafa sikenler utanır mı acaba? kaynak yok, bilgi yok, sadece sikimsonik komplo zırvalarıyla beynimizi sikiyorsunuz.

tanım: tahkime taşınacak karardır.

edit: adam tekme yedi diye rakibini itme hakkı yok, burada ısrarla anlaşılamayan konu şu; adam 3 tane tekme yerken hakem faul düdüğü çalmadı adam da rakibini itti refleks olarak. ha bunun cezası neyse çeksin, ayrıcalık istemiyoruz ama bu kadar malca benzetmeleri uzun süredir bir arada okumamıştım.
  • epey tartışılacak karardır.
  • ali koç'un hemen açıklama yapmasını gerektiren olay.
  • elneny 3 maç ceza almışken rezilliktir.
  • rezalet karardır. ama tabii ki trabzonspor olduğu için normal bir durum. korunması gerekiyor zira. bundan sonra rakibe vurmanın cezası her şekilde 2 maçtır. jailson yapınca 8 maç almıştı ama olsun.
    tahkim kuruluna yakışan bu cezayı 1 maça düşürüp, saha içi görülen kırmızı kart seviyesine çekmektir. sonuçta oyuncunun bacağına vurmuşlar. o da gitmiş oyuncunun suratına vurmuş, ne yani vurmasın mı? hem sonrasında super kurgu falan yaptılar. öyle senaryoya 2 maç ceza vermek ayıp olmuş.
    neyse yapsınlar, yapsınlar. zamanında da gerek anadolu takımları gerek spor adamları gerek siyasilerin çalışmaları sonucu bu takımı ittirmişlerdi fakat ilahi adalet tecelli edip biz şampiyon olmuştuk. bu sene belki biz olamayız ama başkası olacak gene.
  • neden 83749384 maç olmadığını anlayamadım. çünkü quresma’da öyle olmuştu.
  • direk kırmızıdan atılan adama 2 maçlık ceza verilmesi olayı. trabzonlular bir de rezillik falan yazmış katılıyorum 3-4 maç olmalıydı.
  • ulan o kadar tekme yedi sadece itti diyenler var.

o zaman her tekme yiyen rakibine tekme atsın. her tokat yiyen tokat atsın böyle saçma bir şey olabilir mi. bir fiil işlediysen ve kurallarda bunun cezası ne ise onu alırsın.

o zaman messiler, ronaldolar her maç karşı takımdan en az 10 kişiye tekme tokat dalmalı.

büyük topçu olmak istiyorsan sinirlerine hakim olacaksın, kurallara uyacaksın.