• arsenal kariyerindeki ilk lig macinda 1. dkda gole ulasan oyuncu
  • şerefsizim başladı. adam ice cube lan;

https://youtu.be/mzbjcpvwmtk
  • arsenal sonunda henry ve bergkamptan sonra tamamen güvenebilecegi bir forvete kavustu. bu adami ceza sahasinda topla bulustur ve izle. giroud gibi kısır bir forvet degil. komle bir hücumcu. arkasindakiler iyi beslerse gol krali bile olabilir.
  • uyarılar üzerine edit: arsenal'ın 9 numara lanetini kırabilecek olan kıllı. son 17 senede bu formayı giyip de ligde 10 golü aşan bir tek lukas podolski var. daha detaylı bilgi için tık tık

daha önce bu laneti yaşayanlar:
    davor suker
    francis jeffers
    jose antonio reyes
    julio baptista
    eduardo
    park chu-young
    lukas podolski
    lucas perez
  • 9 numaranin degil wenger li arsenal in lanetini yasamaktadir. kodumunun gezegeninde gidecek baska takim yoktu degil mi ??
  • adam 11 maçta 6 gol atmış. 125 dakikada 1 gol atmış yani. nasıl bir lanet yaşıyor anlayabilmiş değilim.
  • aylar öncesinde de yazmıştım, bu adamı ben niyeyse bir türlü sevemedim. ulaştığı gol rakamlarına rağmen üst düzey bir golcü seviyesindeymiş gibi gelmedi kariyerinin hiçbir döneminde. arsenal'de çok iyi rakamlara ulaşabileceğini zaten düşünmüyordum da bu kadarı da biraz fazla oldu sanki. ligde son 8 maçta golü yok ve oynadığı 23 maçta sadece 8 golü var. oynanan diğer karşılaşmaları falan katarsak bu istatistik daha da aşağı iner zira o karşılaşmalarda da gol atamadı diye hatırlıyorum. arsenal bu adama 53 milyon euro verdi ama mevcut arsenal kadrosunda lacazette olmasa city'nin 23 puan gerisinde 6. sırada olan arsenal yine aynı yerlerde olurdu. wenger'in yüzyılda bir para harcayası tuttu onu da yine eline yüzüne bulaştırdı. lacazette'in başarılı olamaması beni şaşırtmadı, benim beklediğim bir şeydi. son yıllarda epl transferleri arasında yanıldığım tek isim hiç beklemediğim şekilde coutinho. onla ilgili girdiğim entry'nin de noktasına, virgülüne bile dokunmadım zaten öyle duruyor. lacazette daha 26 yaşında, belki bir noktadan sonra tekrar kendini bulur ama zor görünüyor.
  • burada kim ne derse desin umurumda değil açıkçası ama bu adamın 53 milyon euro ettiği piyasada cenk'i bedava yolladık.

ben hiçbir ekstrası olduğunu düşünmüyorum. (oyun stilleri farklı)
  • biri demiş ki "burada kim ne derse desin umurumda değil açıkçası ama bu adamın 53 milyon euro ettiği piyasada cenk'i bedava yolladık." bu söze o kadar katılıyorum ki sonra dada düşündükçe aklıma türkiye ligi geliyor eğer türkiye ligi daha iyi olsaydı şuanda cenk tüm dünyada daha da bilinen tüm dünyanın konuştuğu çok büyük bir klüpte oynuyordu real madrid dortmund gibi keşke biraz daha üst düzey bir ligimiz olsaydı da o zaman bu adamı 28 milyona değil de 50-60 milyona satardık
  • fransa gibi kabız futbol oynanan bir ülkede(her ne kadar geçen sezon ve bu sezon biraz profil değişse de) son 4 yılda sırasıyla 30-39-27-42 kez skora katkı(gol+asist) yapan bir adam bırakın da 53 milyon etsin.

bakın bu adama büyük maçların adamı değil diyebilirsiniz, fiziği iyi değil diyebilirsiniz, ingilizcesi zayıf bile diyebilirsiniz ama bu bonservisler nasıl verildi diyemezsiniz. çünkü tabelaya baktığınız zaman apaçık görünüyor. adam 4 yıldır öyle bir ligde dünyaları atıyor, fransa'da bu golleri atan ama gideceği yerdeki başarısından şüphe duyulacak adama verilecek paradır 53 milyon. bu istatistikleri yapıp gittiği takıma kesin olarak sınıf atlatacak kişilere bunun üç mislini ödemeniz gerekiyor.
hesabın var mı? giriş yap