şükela:  tümü | bugün
 • sonbahar-kış 2012-2013 haute couture koleksiyonuyla dikkat çekmiş, değişik çizgileri olan modacı. dekolteler biraz abartı ama elbiselerin kesimleri gerçekten çok hoş ve göz alıcı. özel tasarım louboutin ayakkabılar da çok güzel tamamlamış tabiki giysileri. en sondaki mayo tulumu da jlo yu düşünerek yapmış gibi geldi bana.

  izlemek isteyenler için defile şurada;
  http://www.youtube.com/watch?v=9tlg-sdtja4
 • 2017 yazı için değişik bir couture koleksiyonu hazırlamış tasarımcı. son dönemlerin en gözde modellerinden bella hadid'in açtığı ve kendall jenner'ın kapattığı defiledeki kıyafetlerin yarısı günlük hayata oldukça uygunken diğer yarısı ise tam kırmızı halılık. galliano'nun maison margiela defilesiyle beraber bu haftanın en farklı defilesiydi. ilginç ve orijinal bir konsept olmuş. bella hadid'in cannes'da giydiği kırmızı elbisesi sayesinde geçtiğimiz aylarda yıldızı parlamıştı yükselişi devam edecek gibi gözüküyor.

  http://www.vogue.com/…uthier/slideshow/collection#1
 • 2017 sonbahar couture koleksiyonunu tanıtmış tasarımcı. 80'lerden fırlamış temasıyla ve yves saint laurent havasıyla en çok beğendiğim koleksiyonlardan biri oldu. bella hadid'in giydiği şu elbiseyi kırmızı halı törenlerinde bol bol görürüz.
 • giambattista valli ile beraber couture dünyasının bebeği olmasından mıdır bilinmez ama rtw koleksiyonunda bile couture parçalarından bazı kupleler sunan tasarımcı. şu adamın elbiseleriyle partilemek istiyorum çok şey mi istiyorum acaba sjdhjsdfd.

  https://www.vogue.com/…thier/slideshow/collection#1
 • 2018 ilkbahar couture koleksiyonuyla 80’lere selam çakmış tasarımcı. şalvar ve fes tarzı şapkalar epey oryantalist ayrıntılar olmuş. vauthier çok abartılı, çok volümlü, cesur ve tam yves saint laurent’ın kalemi bir koleksiyon ortaya koymuş. bazı parçaların farklı versiyonlarını cannes’da görürüz diye tahmin ediyorum.