şükela:  tümü | bugün soru sor
  • mahmut uslu denen şahsın, alex’in bu hafta cska moskova euroleague maçına gitmesiyle ilgili açıklaması.

hayatının merkezine fenerbahçe’yi koymuş biri olarak ben bu adamın fenerbahçe’nin değerleri hakkında böyle konuşabilmesine katlanamıyorum artık. alex bu takıma gelmiş en büyük yabancıdır. koskoca bir neslin fenerbahçeli olmasını sağlamıştır. gerçi bu adamın fenerbahçeli o nesle de saygısı yok. geçenlerde de yetiştirme taraftar açıklaması yaptı.

umarım haziranda seçime katılarak kaybedersiniz. paralı askerlerinizle seçimi kazansanızda fenerbahçe’nin gerçek sahipleri bizleriz. biz kazanacağız er ya da geç.

not: ali koç.

edit:kaynak.
  • sana ne lan diye karşılık verilmesi gereken beyanat.

kime ne kardeşim. isteyen istediği maç'a gider. yuh artık. bi aynaya bak da (bakabiliyorsan) götünle tanış.

imlâ.

ekleme: alex kadar bile fenebahçeli olamamış bir zerzevatın hezeyanı.
  • lefter'in maça gelmesini yanlış buluyorum demek gibi bir sözdür.
  • senin bulunduğun konuma gelmiş ve hala orada olmanı yanlış bulan milyonları nasıl yapalım? şeklinde bir kontra ile cevaplandırılması gereken anlamsız beyanat.
  • alex beş para etmez bi oyuncudur. fenerde oynadığı dönemde taraftarla, yönetimle dalga geçmiş, işine saygısı olmayan bi gecekondu apaçisidir, çomardır. avrupa kupalarında takıma üç kuruşluk katkısı olmamıştır. iyi bi oyuncu olsa avrupa'nın devleri fenere bırakmazlardı merak etmeyin. ama mahmut uslu da en az onun kadar beş para etmez bi yöneticidir. kimin hangi maça gideceğine de karışamaz. dolayısıyla eyyorlamam bu kadar.

t: bir mahmut uslu lafı.

ek: 2018 yılında hala kuyt gibi bi adam dururken alex güzellemesi yapan apaçi aşığı ibneler var. alex ıvır zıvır maçların kahramanı, uyuz anadolu takımlarının korkulu rüyası, 5 gol atılan maçların 4. veya 5. gollerini atmayı ya da asistlerini yapmayı çok seven ve böylece kekoları kandıran tam bi uyanıktır. aç o sevdiğin google'a bak hangi ciddi maçı kazandırmış?
  • "onu getiren adam maça götürmeyelim diyor ama maça getiriyorlar. ali koç çıkıp alex'i ben maça getirdim desin ama diyemiyor." diye devam eden mahmut uslu aciklamasi.

ilk olarak ali koc'un agzindan konusmak sana düsmez, bos konusma. ikinci olarak da sunu bil ki bu yönetim de bir sonraki yönetim de gecicidir. sen gidicisin ama alex kalici. alex maca gelmek istedigi zaman o stada girer. sen almazsan binlerce taraftar alir, omuzlarda girer, maci taraftarla izler.
  • alex, fenerbahçe için yıllarını vermiş bir insandır, elbette ki katılabilir.
    ancak bu açıklamayı yapan yöneticinin asıl amacı nedir?
  • düşünceleri kimse tarafından umursanmayan vefasız insan zırvalaması.

alex de souza bir yabancı olarak lig tarihinde en centilmen sporcular listesinin ilk sıralarında yer alır. futbolu her futbolsevere zevk verirdi. kime ne zararı var?

gelsin ben evimde bile misafir ederim, bu ne densizlik.

not: gs.
  • (bkz: sanane amk)