şükela:  tümü | bugün
45 entry daha
  • sanırım hürriyet.comda şurda burda falan isimini bilmeden eski sevgilisiyle "mükemmel hayat" videolarını seyrettiğimiz kişiymiş.bunu da başka bir sitede gördüm hatta erkek arkadaşıyla ayrılmaları, atışmaları vs falan var, eleman oturup toplamış hepsini, bildiğin pembe dizi olmuş.

    imaj böyle bir şey işte, eli yüzü düzgün iki genç aileden zengin şu bu falan, video çekip yayınlıyor insanlar hayran oluyor neden? sanki senden daha iyi, senden daha bilgili, senden daha aşık?... insanlar ciddi ciddi böyle düşünüyorlar çünkü imaj olayını sorgulamadan kabul ediyorlar ve etmeye istekliler, kimse hayatından memnun değil, bunları arzuluyor, yapanlara hayran oluyor. hatta yaptıklarına, gezdiklerine değil, kendilerine hayranlar... sebep? yahu bu hıyarlarda o kadar memnun olsa oturup bunları çekiyor olurlar mıydı? o videoların alayı profesyonel çekim, hatta tekrar var, film seviyesinde montaj var, efektler var, profesyonel müzik var, ikisinin beraber lafta yalnız takıldığı ortamda kameraman var?

    yahu bu velet ayrıldıktan sonra sonra sosyal medyada sevgilisine laf çakmak için "dalgası küçük" falan demiş, sevgilisi olacak velette ilgili konuya sosyal medyadan yayınlanabilecek bir resimle cevap vermiş... niye? normalde seviye bu, neyi nasıl yapacaklarını söyleyen olmayınca kafaları bu kadar basıyor ondan? hayır bikini ile kıçını oğlana dayayan, beyaz çarşaflı yataklarda oğlanla kıvranan, kucakta hoplayan sanki zamanında başka biriydi... ötekide videolardaki romantik aşık, öpmelere kıyamam modundan "bitch" e geçmişti. gerçi bunlarda da çok kabahat yok, bunlara hayran olup, takip eden, kapılarında sabahlayanlarda gerzeklik...
16 entry daha