• şilili genç yetenek, 19 aralık 1988 doğumlu forvet bonservisi udinese tarafından alınmışsa da şimdiler colo colo forması giymektedir
  • fare gibi hızlı olan, ama aynı oranda bir bitiriciliğe sahip olmayan genç forvet. zamanında saviola için yapılan betimlemeler şimdi kendisi için yapılıyor ancak modern futbol, bu tarz adamların efsane olmasına izin vermiyor maalesef.

fiziki olarak güçsüz ve zayıf oluşu onun maksimum bir robinho yada shaun wright phillips olabileceği izlenimi uyandırıyor bende.

zaman gösterecek tabi bir efsane mi olacak yoksa veteran wonderkid mi?
  • dünya kupasının yıldızlarından biri olmaya adaydır. sağda rakiplerini peşinden sürükleyen, kameraların yakalayamadığı bir adam göreceksiniz. hah işte onu iyi izleyin.
  • henüz dünya kupasında sahne sırası gelmemişken kendisinin de şili'nin de ne yapacağını/yapabileceğini çok merak ediyorum, doğrusu beklentiliyim.
  • 16 haziran 2010 honduras $ili macinda goze ho$ gelen futbolu sayesinde farkettim. bi quaresma bi c.ronalddo dokusu var hareketler, paslar filan. ama tabi rakip honduras, ne kadar ciddiye almak lazim bilemedim. bi diger rakiplere karsi da gormek lazim. bir de 8 numerolari var bu $ilinin, o da guzelmi$.

edit: 8 numara arturo vidalmis.
  • yakında ispanya'da görürsek şaşırmam. dünya kupasının tadını getiren adam oldu vesselam.
  • şu ana kadar 2010 dünya kupası'nın en iyi performansını sergileyen genç kanat oyuncusu. udinese forması giymektedir ve fm'yi haklı çıkaran oyunculardan biri olduğunu bugün itibariyle kanıtlamıştır.
  • 16 haziran 2010 honduras şili maçı'ndaki futboluyla insan olmadığı konusunda düşüncelere sebep olan futbolcu. toplara çok daha iyi vuruyor olabilir ama, topun peşini bırakmama ve takım için oynama gibi konularda bişey kapması için cristiano ronaldo'ya izletilmeli bu adam.
  • ismi her telaffuz edildiğinde kafamı kitaptan ekrana çevirmeme neden olan futlbolcu. alexis adına sahip geniş kalçalı ve teksaslı güzel bi ablamız var, o çıktı sanıyorum televizyona. tabi sonrası hayal kırıklığı. iyi ki spiker değilim yoksa habire "alexis texas vuruyor, alexis texas'tan harika bir vücut hareketi" falan derdim. ayıp yani, çoluk çocuk izliyor sonuçta.
  • türkiye'de oynasaydı çoktan pire lakabını almıştı.
hesabın var mı? giriş yap