şükela:  tümü | bugün
  • "aşmış bir kişilik", olarak tanıtıyor kendisini küçük kızlara. kanmayın.
  • siyaset felsefesi* sinavlarindan once sozlukte firtinalar estiren, hepimizi calistiran amme hizmeti kisisi. ilgiyle izliyoruz.*
  • götünden yemediği halde salonumun ortasına ağzından sıçabilen, geç ancak güç olmadan kazandığım yegane dost.
  • bana güzel sofralarda futbol, edebiyat ve başka güzellikler hakkında usul usul konuşanları hatırlatan, çok anlamlı susan, sanki çoktan gitmiş de geliyor gibi bir adam.
  • (bkz: alexis zorbas)
  • " sen de annesin. kızının da senin için böyle şeyler düşünmesini ister misin?" diyerek, anneme olan davranış ve düşüncelerimi gözden geçirten; hayattaki duruşuyla beni sarsan; öyle sakin, öyle ince, öyle derin... hayatımda olmasından mutluluk ve heyecan duyduğum dostum, kardeşim, canım...
  • yillarca icimdekileri kelimelere dokmeyi becerememek, onun yazdiklarindaki guzelligi yakalayamamak korkusuyla bos biraktigim bu sayfayi doldurmanin aslinda cok kolay oldugunu fark ettim bugun. bunca zamandir aslinda soylemek istedigim sadece hep yanimda olmasini istedigim, hep yaninda olmak istedigimmis*.
  • şöyle de değerli bir entrysi var.
    (bkz: #21688888)
  • sözlüğe entry okumak niyetiyle girdiğim zaman, 'ne yazmış?' diye baktığım ilk hesap. buraya ekledikleri, hele de kendi alanından şerhlerle yazdıkları tarifsiz zihin açıcı. misal, az evvel biruni entrysini okudum, mutlu oldum basbayağı. dimağına sağlık...
  • bir çok şey öğrendiğim dopdolu yazar. son kazanımım : https://ballandalus.wordpress.com/