• aylar sonra çıkan otopsi raporu link

twitterda kişilerle ilgili bilgieri içeren flood

son durum editi : ankara cumuriyet başsavcılığının açıklaması
    ''cumhuriyet başsavcılığımız tarafından da bu eylem hakkında soruşturma yapılmış, şikayetçi s.e’nin şikayetinden vazgeçmesine rağmen şüpheli hakkında iddianame düzenlenmek suretiyle kamu davası açılmıştır."

üst edit: olayla ilgili ankara emniyet müdürlüğü'nün basın açıklaması

öldürülüp intihar süsü verilen kadınlardan sadece biri, ümit can uygun'un döverek bayıltıp instagramda canlı yayın açtığı video ortaya çıkmış. izlerken dondum kaldım. gündemde kalsın ve adalet yerini bulsun.

ekleme: ailesinin açıklaması
  • şaibeli ölümüyle ilgili baş şüphelinin vermiş olduğu şu poz ve özellikle duvardaki yazı birçok şeyi açıklamaktadır.
  • ümitcan uygun denen bir orospu evladı tarafından işlenmiş suça kurban gitmiş kadıncağız. ah eğer burayı okuyorsan gel de öyle olmaz böyle oluru göstereyim sana anasını siktimin çocuğu. gece gece sinirimi hoplattın.piç.
  • böyle çocuklarla nasıl birlikte olabiliyorsunuz, nasıl ilişki kuruyorsunuz diye soran arkadaşlar çıkmış. olabiliyorlar çünkü kendileri de böyle, hayata bu çocuk gibi bakıyorlar, çevrelerine bu çocuk gibi davranıyorlar, fiziken güzel olmaları bunu değiştirmiyor. hayattaki bazı tercihler felaketlere yol açabilir maalesef, o tercihleri nasıl yaptığınız ise eğitim seviyenizle ve dünya görüşünüzle ilgilidir, bu demek değil ki başına gelenleri haketti. umarım ölümüne sebep olan herkes en ağır şekilde yargılanır. siyasi olsun ya da olmasın kimsenin yargıya güveni ve inancı kalmadı, cahilin korkusu da kalmadı, bunlar hep bu yüzden.
  • oğlan ülkücü, silah ve parayla fotoğrafları var , sevgilisiyle videolarda küfürlü konuşuyor. bol bol kurtlar vadisi repliği atıyor sosyal medyaya.

ve kadın buna aşık.

kimse kusura bakmasın işsizlikten kendini yakan baba, bu vasat kadınlar ve erkeklerin yaşadığı ilişkiler kadar gündem olmuyor bu ülkede.

bu iki vasıfsız için üzülecek ya da canımı sıkacak değilim.
  • bir hukukçu olarak adalete güvenim yok hem de hiç.
    görüntülerdeki şahsı savunan bir meslektaşım olacak. müvekkilim aldatılmıştır, onuruyla oynanmıştır, indirim talep ediyoruz diyecek. alacak da o indirimi eminim buna şimdiden. aile üzülecek, kahrolacak ama asla adalet yerini bulmayacak. ümidim yok. hem de hiç. ve maalesef biz ne yaparsak yapalım bu ülkede ve sanılanın aksine çoğu ülkede de adalet sadece bir yazıdan ibaret olarak yaşayacak.
    edit: mesaj yoluyla benim nasıl bir hukukçu olduğumu, herkesin savunulma hakkını bile bilmediğimi belirten kişiler olmuş. sevgili beyler ve hanımlar; avukatlar suçluyu savunur, suçu değil. öyle anlar vardır ki suçlunun ceza yoluyla ıslah edilmesi onun hakkı olan savunulmasından ağır basar. cezaların esas amacı ıslahtır. çoğu zaman indirimden yararlanan ceza sanıkları suçu tekrarlar ve sizler de haberlerde izleyip “ama neden bu kadar az yatmış ki, neden çıkmış içeriden” diye hayıflanırsınız. benim bahsettiğim şey tek yönlü bir adaletsizlik değil, ceza uygulamada da bir adaletsizlik var maalesef. aynı görüşte olmayabiliriz, siz mükemmel avukatlar olabilirsiniz, lütfen bana mesaj yoluyla ders vermeye çalışmayın.
  • videoda mehmetvarol06 isimli biri var. bu şerefsize “yakışanı yaparrr” şeklinde yorum yapmış.
    bugün ümitcan, yarın ali, ötek gün mehmet...
    bu hanzorlar bitmez!
    gerçekten yazık.
  • su tesitisi su yolunda kirilir diyenler neden insan degilmis?

bu kadinlarin psikopatlarla bile isteye birlikte olmasi bir problem degil mi?

bu adamlarin gizli sakli birseyi yok, efendim ben doktorum , ben avukatim, hayvan severim, yesiller partisi uyesiyim mi diyolar kizlari kandirmak icin.

koskoca hayir.

adam acik acik, psikopatim , asarim keserim diyor, fotolarinda hep silah, hep bicak.

simdi bu adam sana ne gibi bir hayat sunacak.

hayir kizim bunla arkadaslik yapma deyince neden ben suclu oluyorum.

ne gerizekali insanlarsiniz.
  • bilin bakalım hangi partiden.

delikanlı geçinip, kadını döverek bayıltan bunu da kayda alan bir orospu çocuğu. intihar olduğunu hiç sanmıyorum, olsa dahi kesinlikle intihar kararını kuvvetlendiren kayda alınmış bir darp olayı mevcut.

başkasını intihara azmettiren, teşvik eden, başkasının intihar kararını kuvvetlendiren ya da başkasının intiharına herhangi bir şekilde yardım eden kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır (tck m.84/1).

intiharın gerçekleşmesi durumunda, kişi dört yıldan on yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır (tck m.84/2).
  • bayılacak kadar ağır dövülmüş bir kadın. aklım kesinlikle almıyor. sana karşılık veremeyen, istese de buna gücü yetmeyen bir insanı kaç kere tokatlayabilirsin ? her vuruşunda sarsılan bir insanı kaç kez yumruklayabilir ya da tekmeleyebilirsin ? çığlıklar içinde kendisinin canını daha fazla acıtmamanı isteyen bir insanı kaç kere üst üste hırpalayabilirsin ? bu haysiyetsiz, rezil ve aşağılık köpeğin bir daha güneşi görmemesi gerekiyor. koyun karanlık bir odaya ağır kimyasal içeren bütün kozmetik ürünleri üstünde tek tek denensin piyasaya sürülmeden önce.
hesabın var mı? giriş yap