şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
  • insan neyi çalar? kendisinde olmayanı veya olmayacağını bildiği şeyi. ulan bir insan neden ''kendi fotoğrafını'' başkasından çalar? çık bir dağa sen de çekin lan.

hahhahaha. böylesini ilk kez görüyorum. insan kendi fotoğrafını çalıntı olarak kullanır mı ya.
  • "benziyo ya, paylaşayım ben bunu anlamaz salaqlar :3"
  • bir tane fotograftan ibaret olmayan, baska ornekleri de olan olay mesela
  • bir değil iki değil bir çok kez yapmış bunu . aleyna tilki'yi koruma timi de hazır hemen "kendisi olduğunu ima etmemiş" diyor. bu kadar polyannacılık olmaz kız resmen çalıp kendi fotosu gibi paylaşmış işte bunun başka bakacak bir yönü yok

(bkz: başkasının yerine utanmak)
  • ben 17 yaşımdayken mirc'e kız nickiyle girip erkekleri kekleyip eğleniyordum. bu kız gene iyi aynı cinsten, aynı saç renginden bi kadın kılığına girmiş.

arkadaşlar, şu kızın her yaptığını incelemeyi bırakın artık. çünkü sizin de bildiğiniz gibi, tüm sosyolojide, psikolojide, antropolojide, psikanalizde, monopolide insan ırkı 3 grupta incelenir;
    (bkz: kadın)
    (bkz: erkek)
    (bkz: liseli)

ek: ayrıca fotoğraf altına liseli üstü yazı yazmış, ''çiçekleri, böcekleri sevin tüketmeyin'' demiş. ben 17 yaşımda olsam ve böyle fotoğraf paylaşsam, altına ''doğada geziyorum. bayılırım doğaya. doğaya bayılan kızları da bayıltmak istiyorum. eqleyin xd'' yazardım.

17 lan.
  • kıskançlığınızdan çatlayın thamam mıa diye hönküren hey girl tayfası yazarları ortaya çıkarmıştır.
  • "açıklamada fotoğrafın kendisine ait olduğunu belirtmemiş" diyor bazıları, ya afedersiniz siz instagramınıza bir fotoğraf koyduğunuzda kendinize ait olduğunu belirtiyor musunuz? yapıyorsanız allah aşkına bana linkleri verin, instagram kullanmıyorum ama sizi takip edip gülmek için açacağım. bal gibi kendisi zannedilsin diye koymuş işte.
  • bir kaç tane daha paylaştığı ortaya çıktı. baktı ki millet yiyor 'paylaşmaya devam' dedi herhalde ama ifşa olunca sildi tabi. bir fotoğrafına fotoğraf sahibi 'bu benim fotoğrafım, sen hayırdır?' gibi ingilizce yorum yapmış onu da silmiş tabi.

benim anlamadığım kısım şu; fake hesap olur bir kişiyi direk taklit edersin-ki bu ruh hastalığıdır- ama sen 'dünya starı' olma iddiası taşırken neden bunu yapıyorsun? böyle fotoğraflar mı çekinmek istiyorsun, çık dağlara bayırlara. çeksinler seni. sırf pr için seni çekmek isteyecek onlarca fotoğrafçı var. amacın ne yani merak ediyorum.
  • aleyna (bkz: tilki)
43 entry daha

hesabın var mı? giriş yap