şükela:  tümü | bugün
  • aleyna, hayatımın ışığı, kasıklarımın ateşi. günahım, ruhum, tilkim, a-ley-na; dilin ucu damaktan dişlere doğru üç adımlık bir yol alır, üçüncüsünde gelir dişlere dayanır. a-ley-na.

sabahları ayağında çorabının teki, bir elli boyu, pembe ayıcığıyla la idi, sadece la. tavşanlı sarı pijaması ile leyla. okulda adeyyo. kayıtlardaki noktalı çizgilerde leylim ley. ama benim kollarımda hep aleyna idi.

link
  • (bkz: pedofili)

çocuk la daha bu çocuk. şarkıları çalınan gece kulüplerine giremiyor reşit olmadığından.

edit: ironi neydi, neden yapılırdı?
  • şikayet edildiği takdirde sahibinin pedofili sebebiyle yargılanabileceği başlık ve entry

(sözlükte entry sildiren işsiz avukatları buraya bekliyoruz efendim)
  • evet he canım pedofili haklısın.

(bkz: diyanet'in 9 yaşındaki kız evlenebilir açıklaması)
  • 27 mart 2018 23:59'a kadar siki kesilesice sapık orospu çocuğu hasta bir pedofilsiniz. o daha bir çocuk! nasıl olur da o gözle bakarsınız ulan pis herifler!

28 mart 2018 00:00'da ama kanırta kanırta sikişebilirsiniz, o zaman sıkıntı yok.
  • adam pedofili demiş, şu satırları yazan adamın 15 yaşından fazla olma ihtimali mi var? en azından zeka yaşının
  • popüler kültürün özellikle o yakası, sanıyorum alanımın oldukça dışında ama, bu aleyna tilki'nin gerektiğinden fazla önemsenmesi oldukça saçma geliyor bana. olumlu ya da olumsuz anlamda fazla önemseniyor. popüler kültürün böyle şirin insanlara ihtiyacı var, yani gudubet insanlar yerine böylesini tercih ederim.

lolitalık kısmına gelirsek; görebildiğim kadarıyla kendisinin giydiği, hatta bolca ekmeğini yediği bir gömlek.

pedofili boyutuna gelirsek; 17 yaşında bir kişiden hoşlanmak pedofili değildir. 40 yaşında bir adam olarak 1 sene muhallebiciye götürüp, aradaki sürede takvim sayıp, doğumgününde ona sürprizler hazırlayabilirim. lakin, bence öyle çok da güzel bir kız değil.

pedofili kavramının da bokunu çıkardınız, tebrik ediyorum.
  • başlığın sahibi aleyna denen kişinin tanıdığı muhtemelen. biliyorsunuz reklamın iyisi kötüsü olmaz.
  • lolita kim amk?