şükela:  tümü | bugün soru sor
 • fulin diye isim koyan aileye laf söyleyecektim ki şingirik soyismini gördüm fulin az bile aq.

  dallas diye dizi vardı ülke ona döndü.
 • hadi aleyna tilki'yi de anladık da,

  (bkz: fulin şingirik kim aq?)
 • eeee ben de meşhur olcam ha
 • bir taşla üç kuş, fulin, aleyna ve avukat. artık koktu bu ayaklar ama. reklamınızı bilmem ne yapayım.
 • zaytung haberi sanmama neden olan bir ad soyad kombinasyonuna sahip ismin gectigi haber.

  (bkz: fulin şingirik)
 • (bkz: derdinizi sikeyim)

  tek sorunumuz bu zaten! lan bizene tilkisinden, ineginden, danasından.
 • herkesin bildiği ama kimsenin söylemeye cesaret etmediği; malumun ilamıdır. burada ekşisözlükçüler de her zamanki dehalarıyla olayın başka yerlerinden dem vurmuşlar. avukatın durumu esasında konu dışıdır. gerçek konu şudur;

  aleyna tilki kimdir? 17 yaşında bir kız. hatta zorlaya zorlaya ittire ittire ünlü yapılan bu kız ilk olarak 16 yaşında ortaya çıktı ve gazetelere de "16'lık aleyna'ya 30'luk sevgili" diye haberleri düştü. şu anda da gazetelerde aleyna'nın bikiniyle adamın kucağında olduğu fotoğraflar var. kızın cinsel obje gibi ortalıkta dolaşmasına mini etekle konser vermesine kimsenin itirazı da yok. haliyle;

  30 yaşında bir adamın 16 yaşındaki kızı istismar etmesi türkiye'de halk tarafından tepki görmedi; bilakis kıza prim yaptırdı, hatta istikbalini(!) destekleyenler ve barlarda şarkı söylemesine izin verilmiyor diye eleştirenler oldu.

  30 yaşında bir adam diyabakırlı 16 yaşındaki zeyneple evleniyor diye ayağa kalkan ekşisözlük ahalisi, 30 yaşında bir adam aleyna ile fingirdeşiyor diye pek ilgilenmedi. (bkz: cevab veremedi)

  evet; şimdi aleyna tilki isimli reşit olmayan bu "çocuk"un istismar edildiğini söylemeniz için illa ki istismarcısı ile problem mi yaşaması lazım? hayır o da sizin ikinci ikiyüzlülüğünüz. şu anda "alan memnun veren memnun" havasındasınız. yani reşit olmayan bir kızın yaşının iki katı bir adamla "sevgili" olması size normal geliyor; birisi eleştirse "yobaz, sapık" dersiniz. ve nitekim bunu eleştirenlere havlıyorsunuz; fakat bir olay olsa, hakim "kızın rızası var" dese ona da havlayacaksınız. peki şimdi mevcut çocuk istismarı davalarından ne farkı kaldı?

  bir cinsel birlikteliğin "istismar" olması için illa ki adamın kızı dövmesi, tartaklaması mı lazım? yani kız razıysa istismar edilmesinin mahsuru yok mu? hani rızası varsa bile çocuk çocuktu?

  ikiyüzlülüğüne sıçtığımın modern piçleri afedersin.

  (bkz: ergenlerin youtube'da yiyişme furyası/@pisisler)
 • iddia doğruysa skandaldır. öncelikle fulin şingirik kimdir? fulin gerçek adı mıdır?

  akıllara ilyas atak ve gülben ergen' i getirmiştir. insan namusuyla meşhur olamaz mıdır?
 • bence bu durumu alan razı veren razı şeklinde değerlendirmek gerek.