şükela:  tümü | bugün
 • iddia doğruysa skandaldır. öncelikle fulin şingirik kimdir? fulin gerçek adı mıdır?

  akıllara ilyas atak ve gülben ergen' i getirmiştir. insan namusuyla meşhur olamaz mıdır?
 • hadi aleyna tilki'yi de anladık da,

  (bkz: fulin şingirik kim aq?)
 • fulin diye isim koyan aileye laf söyleyecektim ki şingirik soyismini gördüm fulin az bile aq.

  dallas diye dizi vardı ülke ona döndü.
 • ünlü olmak isteyen avukatın çabasıdır. net.

  burada şikayetçi aleyna tilki değil, ailesi değil , ilgili kimse değil.

  avukat ihbarcı sıfatıyla başvuruyor. burada cinsel istismar suçunun varlığını görse zaten savcılar harekete geçer.

  avukat bunu neden yapıyor? adını duyurmak için.

  adını duyurmak için seçtiği yol; reşit olmayan bir kızın cinsel istismara uğradığını iddia etmek, bir erkekle yattığını ima etmek.

  bu durumda kim istismar ediyor acaba??
 • eeee ben de meşhur olcam ha
 • bir taşla üç kuş, fulin, aleyna ve avukat. artık koktu bu ayaklar ama. reklamınızı bilmem ne yapayım.
 • şingirik çükü tuttuk demektir. artık bir aylık magazin malzemesi çıkaracak olay.
 • bence bu durumu alan razı veren razı şeklinde değerlendirmek gerek.
 • ülkenin küçük amerika olduğunu gösteren bir durum.

  yazık olmuş. bıkmadınız mı pop müzik hastalığından. amerikada kliplerin kalitesi ortada, adeta porno filmi ki gelecekte bunun olmuycağının garantisi yok.

  nickelodeon yıldızları gibi olucak aleynanın sonu. çünkü daha karakteri oturmadan, ayağı yere basmadan çok meşhur oldu... biraz populer bir ortam kızına bile günde kaç tane taciz mesajı geliyor bütün sosyal mecralardan. aleyna'yı düşünün. ne kadar sapık var bu ülkede, kaybedecek bişeyi olmayan ruh hastası...

  eğer aleyna bunu okuyorsa ve gerçekten aklı varsa 4-5 sene kenara çekilsin. birşey kaybetmez. okulunu okusun, üniversitesine gitsin, hatta abd'de bile çok rahat gidebilir. hayatını yaşasın sonra ne olacaksa olsun. yaşın daha küçük, iki tane prodüktörün seni düdklemeni istemiyorsan ve güçlü olmak istiyorsan ailenin çok taşşaklı ve zengin olması lazım. veya senin gerçekten 1 veya daha fazla enstrumanı çok iyi çalabiliyor ve müzikten anlıyor olman lazım. başla istediğin enstrumana istediğin hoca ile çalış. kendine yapabileceğin en iyi iyilik en büyük şey bu olur.
  zaten çalıyrum vs bir enstruman varsa bırakma ve kendini virtuöz sanmadan çalışmaya devam et. saygın bir müzisyene kimse elini süremez. keni müziğini kendin yaz ki senin şarkıların ve senin türün yetenek falanda istemez 4 akorlu çok standart dizilier. 6 ayda çözersin. tavsiyem klavyeyi ve davulu öğrenmen olur. klavyede istediğin kalitede istediğin parçayı ve midi sayesinde istediğin enstrumanı çalarsın kaydedersin bunun için evine 100bin tl lik bir studyo yaptırmana da lüzüm yok. bir bilgisayar veya laptop, iyi midi klavye ve güzel bir daw.

  söz ve beste seninse zaten kimse dokunamaz. hatta ben derim ki paranı dağıtımcılara bırakma reklama da ihtiyacın yok. tunecore veya distrokid kullan paran %100 senin olsun. klip çekimini cebinden yaptır youtube'a koy, parası sana bu saydıklarımdan birini seçersen otomatik gelir.