şükela:  tümü | bugün
  • kedi yiyen tuylu bi yaratik.. bi ara (bkz: garfield) felan gibi bunu da arabalara sus ettiler (bkz: dikiz aynasina asilanlar), neyse ki simdi arada bir 'bi de bu vardi' diye hatirlaniyo sadece.. komikti ama, severdim sahsen..
  • kadıköyde açıldığında büyük sükse yapmış bir oyun eğlence merkezi(atarici aslında kıçımızdan merkez yaptık)
    abuk subuk bi dolu oyunu ilk orda görmüş oynayabilmek adına saatlerce ayakta yılmadan beklemiştik.burda ayakta bekleme konsuunda şerbetlenenler büyüyünce büyük otel kumarhanelerine gidip dolan kolluları kollamaya başlar oldular.
    bi de alt katta berbat bi amerikan bilardo masası vardı ki...ıyyyy.
    plastik ıstakalar, toplar, insan bildiğini unuturdu.
  • futbol maçı seyrederken tezahüratı geyirerek yapmak gerektiğine inancı sonsuzdu. en sevdiği yemek de kedi böreği idi.
  • aliens on strike
    yanlış yerine iyk dememin temel nedeni
  • turkiyedeki dublajini musfik kenterin yaptigi dizi ve kahramaninin adi. unutulmazlardan.
  • kanal 7,ayda yilda bir takdir edilecek i$ yapti.super.18:10-18:40 alf,20:30-21:00 evli ve cocuklu.ama (bkz: evli ve cocukluyu kaldiran kanal e zihniyeti)
  • felsefesi ilginç yaratık
  • kanal 7deki cevirisinde 'alf! alt tarafi sunnet dugunune gidiyoruz' $eklindeki cumleyi bugun duymami* saglayan dizi..

safirden şöyle bir düzeltme geldi:
    merhaba, bu kaydınızdaki bilgi doğru... ben de kanal 7'yi sevmem. zamanında alf'i yayınlarken beni çileden çıkarmışlar yaptıkları kesintilerle. kaç kez mesaj attım, faks çektim; umurlarında olmadı. inadına devam ettiler. nihâyetinde bir gazetenin tv eleştirmenine durumu aksettirince ve o da bunu gazetede yayınlayınca bu hatalar pat diye kesiliverdi... neyse, bu kaydınızdaki bilgi doğru ama kanal 7'nin yabancı alımlar müdürü mehmet demirhan "biz dublaj kanal d'den aldık. maalesef son iki bölümü onlarda yokmuş" demişti bana. hakikâten de öyle. bu sünnet sözlerini kanal d'de yayınlandığında da duymuştum. inanmayacaksınız, cnbc-e'de yayınlanan seinfeld dizisinin geçtiğimiz bölümlerin birinde de(elaine ve seinfeld'in arasında bir diyalogtu).
  • yazoo sonrasi ilk solo alison moyet albumu.. 'love resurrection', 'all cried out' vb. icinde epeyce seksenler hiti saklar..