şükela:  tümü | bugün
 • alfa romeo markası klasik giulietta modelini üzerinde "veloce" logosu ile ilk kez tanıtmasının üzerinden tam 60 yıl geçti; şimdi ise yepyeni giulia modeli bu efsanevi logoyu bagaj kapağında taşıma şerefine nail oldu. önümüzdeki haftalarda paris otomobil fuarı'nda tanıtılacak olan ve merakla beklenen giulia'nın veloce paketi, markanın q4 isimli ödüllü dört tekerlekten çekiş sistemini ve modern teknolojilere sahip 8 ileri otomatik şanzımanını(bkz: zf 8hp) birlikte taşıyan ilk modeli olacak. ..

  güçten bahsetmişken, giulia veloce nin potansiyel müşterileri 2.0 litre turbo benzinli ve 2.2 litre turbo dizel motorlar arasından seçim yapabilecek. benzinli motor 5,250 devirde 280hp güç üretirken, 2,250 devirden itibaren 400 nm'lik tork değeri sunacak. dizel üniteye baktığımız zaman 3,500 devirde üretilen 210hp'lik bir güç ve 1,750 devir gibi düşük bir rakamdan itibaren ulaşılabilen 470 nm'lik bir tork görüyoruz. ilginç bir detay daha verelim giulia veloce, alfa romeo'nun tamamen alüminyumdan üretilmiş dizel motorunu taşıyan ilk otomobil olacak.

  1
  2
  3
  4
  5
 • efsane yakışıklı araba.
 • para olsa da alsak dedigim yakisikli araba.
 • türkiye'de almanın akıl karı olmayacağı bir araba olacaktır, ötv-kdv derken fiyatı şişkin ve ikinci olmayan bir arabaya gerçekten o arabaya aşık olan aklı mantığı geride bırakan kişiler sahip olacaktır.