şükela:  tümü | bugün
  • testesteron patlaması yaşayan akdeniz erkeğidir. kirli sakallıdır, slim fit gömleğinin bağrı açık yerinden göğüs kılları fışkırır. ray-ban veya armani gözlüğünü hiç çıkarmaz.

tanım : ben, yeşillendirin beni kızlar!
  • namı diğer: (bkz: alfista)
  • yaka bağır açık, kardeşim seri köz diyen tayfa bmw tayfasıdır. alfacıları pek göremezsiniz. onlar gece boş yollarda ralli yapar. arabası kadınlardan daha değerlidir gözü gibi bakar. kendimden biliyorum.

virajın ortasında gazı köklediğinde motordan gelen haykırma, çizgiyi bozmadan dönüş anlayamazsınız.
  • bir zamanlar benimdir ama gerek tamirci bulma problemi gerek yedek parça sıkıntısı canım aracı satmaya zorladı. çok pişmanım güzel araç iyi sürüşler.
  • arabasını park edip biraz yürüdükten sonra mutlaka arkasını dönüp arabasına son bir bakış atar. uyandıktan sonra penceresinden görünüyorsa ilk baktığı şey alfasıdır.
  • arabalar erkeğin karakteriyse alfa romeo kullanan candır. arabasının da kendisinin de götü başı oynamaz. virajları iyi döner. yola sıkı sıkıya tutunur
  • araba üzerinden erkek tahlili yapıyorsak bu arabayı kullanan erkek kanvas pantolon ve gömlek giyip aşırı karizmatik oluyordur. saçları yanlardan kısa önden hafif uzundur. geneli slimfit olur. geniş omuz ufak kalça ekseninde kendisine bayılınır. tabi tüm bu entrynin sebebi alfa romeo etkisidir yani arabadan bambaşka biri de inebilir.
  • alfa romeo kullanan erkek detaycıdır. stil sahibidir. arabasına aşırı değer verir. döşemelerin dikişlerine kadar temizler. aracını gereksiz yere zorlamaz. aracını park ettikten sonra arkasına dönüp bir kez daha bakar sevgilisine. alfa romeo sahibi olsa bile hala internetten alfa romeo bakmaya devam eder.

senin bahsettiğin tipler beyaz bmw 320i kullanan barzolar. hatlar karışmış.
  • başlığı açan arkadaş gibi görgüsüz değildir.
  • süper genellemişsiniz ama, benim tanıdığım bi dayı var. istisnanın dışında.

bu dayımız, devletten emekli, maddi sıkıntısı olmayan, 1.55 boyunda, kavruk, ülkücü, eviyle çocuklarıyla pek iligisi olmayan, hayatı gölde balık tutam da akşama gömem ekseninde geçen hafif dalyarak bi adam.

hatta çok uğraştık alfa'yı elinden alalım diye de satmıyo inatçı keçi.

bu da mı alfist şimdi?