• süper genellemişsiniz ama, benim tanıdığım bi dayı var. istisnanın dışında.

bu dayımız, devletten emekli, maddi sıkıntısı olmayan, 1.55 boyunda, kavruk, ülkücü, eviyle çocuklarıyla pek iligisi olmayan, hayatı gölde balık tutam da akşama gömem ekseninde geçen hafif dalyarak bi adam.

hatta çok uğraştık alfa'yı elinden alalım diye de satmıyo inatçı keçi.

bu da mı alfist şimdi?
  • yaka bağır açık, kardeşim seri köz diyen tayfa bmw tayfasıdır. alfacıları pek göremezsiniz. onlar gece boş yollarda ralli yapar. arabası kadınlardan daha değerlidir gözü gibi bakar. kendimden biliyorum.

virajın ortasında gazı köklediğinde motordan gelen haykırma, çizgiyi bozmadan dönüş anlayamazsınız.
  • alfa romeo kullanan erkek detaycıdır. stil sahibidir. arabasına aşırı değer verir. döşemelerin dikişlerine kadar temizler. aracını gereksiz yere zorlamaz. aracını park ettikten sonra arkasına dönüp bir kez daha bakar sevgilisine. alfa romeo sahibi olsa bile hala internetten alfa romeo bakmaya devam eder.

senin bahsettiğin tipler beyaz bmw 320i kullanan barzolar. hatlar karışmış.
  • yaklasik olarak 12 yildir benim bu kisi. (bkz: alfa romeo 145) (bkz: alfa romeo 156) (bkz: alfa romeo gt) ve guncel olarakta (bkz: alfa romeo giulietta) kullaniyorum.
    baska bir markaya yonelmeyi de dusunmuyorum.
  • arabasını park edip biraz yürüdükten sonra mutlaka arkasını dönüp arabasına son bir bakış atar. uyandıktan sonra penceresinden görünüyorsa ilk baktığı şey alfasıdır.
  • işsiz olma ihtimali düşüktür.
  • 147, 156, guilietta tayfasi, fiat'in transverse layouta sahip gayet siradan bir plaformunun kullanildigi* bir arabaya binmesine ragmen, kendine alfisti seklinde degisik isimler takmayi sever.

uzun vadede servise gide gele ustalarla kanka olmak da isin bonusu.

haa derseniz, o degil abi ben alfa romeo giulia quadrifoglio verde kullaniyorum o zaman oturur konusuruz iste.

su nürburgring videosunu izlemek bile testesteron seviyenizi artiran bir deneyimdir.

ki o aracin da, sanzimani zf, bütün elektrik altyapisi* da bosch'dur. o yüzden bu kadar küresellesen otomotiv endüstrisi icin, italyan atesi gibi kavramlar komik duruyor artik.
  • (bkz: sinan koç)
  • istisnalar her zaman olacaktır. bmw kullanan karizmatik, düzgün adamlar olabileceği gibi alfa kullanan çılgın amcalar, teyzeler de var. alfa romeo kullanıcıları genellikle markaya sadık kişiler. senede 5 bin alfa anca satılır. alan kişiler markayı da, arabayı da bilir. tarz sahibi kişilerdir. değer kaybı, imaj kaygıları yoktur. aynı paraya bmw alsaydım diye düşünmezler.
  • araba üzerinden erkek tahlili yapıyorsak bu arabayı kullanan erkek kanvas pantolon ve gömlek giyip aşırı karizmatik oluyordur. saçları yanlardan kısa önden hafif uzundur. geneli slimfit olur. geniş omuz ufak kalça ekseninde kendisine bayılınır. tabi tüm bu entrynin sebebi alfa romeo etkisidir yani arabadan bambaşka biri de inebilir.
hesabın var mı? giriş yap