şükela:  tümü | bugün
 • 2018 sezonunda gönüllerin favorisi yepyeni formula 1 takımı.

  çok uzun yıllar sonra tifosilerle beraber alfistileri de tribünlerde göreceğimiz sezon olacak 2018.
 • ferrari motorlu alfa romeo'nın piste çıkma sebebini ferrari yöneticisi (tabi aynı zamanda fiat-chrysler ceo'su) sergio marchionne "alfa romeo markasını yeniden şekillendirme" çabasının bir parçası olarak açıklıyor.
  ama işte, markaları sayınca, o alfa markasının şekillendirilmesi için çok daha fazlasına ihtiyaç olduğu ortada.
  ferrari, fiat, chrysler...
 • geçtiğimiz günlerde resmi tanıtımı yapılan çiçeği burnunda ortaklık. önümüzdeki yıl ferrari sürüş akademisi pilotu charles leclerc ve sauber'in mevcut pilotu marcus ericsson ile yarışacaklar.

  leclerc'in sonunda bir f1 koltuğu bulması güzel. tecrübe kazanıp iyice piştiğinde muhtemelen ferrari'nin şampiyon pilotları arasında yer alacak. ama aynı şeyi sponsorları sayesinde takımda kalabilen ericsson için söyleyemeyeceğim. 5 sezonda hiçbir varlık gösteremediği gibi bu yıl yetenekli takım arkadaşı pascal wehrlein'ın da ipini çekti.

  öte yandan 2018'de arkasında alfa romeo'nun desteğini alan sauber, büyük ihtimalle yeniden orta sıralara dönecek. umarım leclerc ilk sezonunda kendini göstermeyi başarır.
 • 33 yıl aradan sonra beyaz kırmızı üniformasıyla görücüye çıkmış f1 takımdır.

  markanın bu hamlesi, hayranları tarafından yine uzun zamandır olmadığı, pazarda giulia ile meydan okuduğu alman rakiplerinin arenası olan dtm 'de de beklenti yaratmıştır.