şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kadının en güzel yaş (24-28) aralığında bir çok üst düzey erkekle birlikte olup ardından terk edilmesi veya terk etmesiyle ortaya çıkan ve sonuç olarak çocuk sahibi olmak için beta bir erkeğe kalması durumudur. bunun halk dilinde bilinen hali kadınların sözde akıllanıp efendi bir erkekle evlenmesidir. çünkü güzellik yaşı yavaş yavaş geçen kadın eskisi gibi üst düzey erkekleri elde edememektedir. ancak kendini işine gücüne vermiş, kadın konusunda aç, deneyimsiz erkekler tarafından tercih edilir hale gelmiştir. gariptir ki bu kadınların akıllı versiyonları bir o kadar üst düzey erkeği de etkileyebilir.

    peki bu alfaların büyüttüğü dişi kurt, alfa dul, üst düzey bir erkeği nasıl etkiliyor? burada anlatacaklarım düşük seviye, 3 kadından fazlasıyla birlikte olmamış, ilişkisi 1 sene bile sürmemiş, kendisine hiç aşık olunmamış erkekler değil. evet tazelikleri eksilmiş olabilir fakat kadın her zaman kadındır. tecrübesi, cinselliği ve davranışları ile sizi etkileyebilir. bir erkek olarak ne kadar iyi olsanız, ne kadar farkında olsanız da kazık yiyebilirsiniz. unutmayın sizin de bir çekicilik puanınız var ve bu puanın artması ancak sizden üst düzeyde kişilerle oynamanız ile olur. kısacası kuralları sizden daha iyi bilen bir kadınla karşılaşabilirsiniz ve bu kadın sizi allak bullak edebilir. neden etkilendiğinizi bile anlamayabilirsiniz çünkü arzunun pazarlığı olmaz. bazen cazibe ve tecrübe güzelliği ezer. öyle saçma bir hale gelirsiniz ki size atm baba muamelesi de yapsa, siz bütün "farkındalığınıza rağmen" aşık olup yanımda olsun diye onunla evlenmeyi düşünebilirsiniz. heh işte, bunu yapmayın. size düşen bu kadından kurtulmak, en kısa sürede yakanızı sıyırmaktır. bu durum aynı zamanda sizin de seviyenizi arttıracaktır.

    kadın kaç yaşında olursa olsun hipergaminin de etkisiyle mantıklarını bir kenara koyup bir erkeğe deli gibi aşık olmalı onun için herşeyi göze alabilecek seviyede olmalıdır. alfa dul kesinlikle olmamalıdır. güzellik çağında onlarca erkekle birlikte olmuş, o parti benim, şu parti senin erkek kucağından inmemiş, cum bucket olmuş, thousand cock stare bakışlarına sahip kadın mutlu olma eşiğinden düşmüştür. tüketmiştir ve bu kadın ruhsuzdur. inanın bana size söylediği(veya söyleyeceği) güzel cümlelerin bile pek bir anlamı yok, muhtemelen benzer cümleleri bir çok erkeğe kurmuştur. "sizi sevmez. sizden yararlanır." unutmayın dostlar: orospudan eş olmaz ama kendinizi kaptırmazsanız -ki çok muhtemel olarak etkilenebilirsiniz- iyi vakit geçirirsiniz. bana sorarsanız bu riske girmeden böyle bir kadın gördüğünüzde uzaklaşmanızdır. kendine aşırı güven her zaman iyi değildir.