şükela:  tümü | bugün
 • 94 doğumlu ve 1.88 boyundaki ingiliz sol stoper. futbola brentford takımında başlayan ve 16/17 sezonundan itibaren swansea city formasıyla premier ligte izlediğimiz oyuncu, 16,85 milyon € (99,4 milyon tl) karşılığında fulham'a transfer olmuştur.
 • premier ligin çiçeği burnunda takımı fulham'ın çiçeği burnunda transferi, 1994 (24) doğumlu stoper.

  kendisinin büyük takımlık bir olayı yoktur. tam da premier lig alt sıra takımlarının seviyesinde geçerli sayılabilecek bir stoper.

  2. lig takımı brentford altyapısından çıkıp, malesef takımı tarafından yıllar yılı fahişe muamelesi görmüştür. maidenhead united (konferans), luton town (konferans), welling united (3.lig), wycombe wanderers (2.lig) derken, yıllar yılı sağdan sola umarsızca kiralandı. ardından da bedeninin sahibi brentford tarafından yıpranmış bir poşet gibi çöpe atıldı.

  zamanının 2.lig ekibi barnsley tarafından çöpten çıkarılıp, aynı sene takımıyla beraber 'şampiyonşip ligine yükselme qeyfi' (2015/2016) yaşadı. bir sezon sonra (2016/17) zamanının premier lig takımı swansea city'de 5.9m €'yu basıp, oyuncuyu 1.ligden direkt premier lige terfi ettirdi.

  küme düşen gallerin gülü swansea city'den ise bugün (2018/19) 16.8m €'ya fulham'a geçti.

  aslında üzerine uzun uzadıya yazacak bir oyuncu değil. deli mi hallendi bilmiyorum ama yazmaya başlamışken duramadım. alın size bir sürü boş beleş bilgi. hepsini ezberleyin, yarına yazılı yoklama var a dostlar.