şükela:  tümü | bugün
 • cesedin afedersiniz gotunu olcerseniz "(36.9 - rektal sicaklik) / 1.5" formulu ile oldukten sonra gecen zamani saat cinsinden bulabilirmissiniz. ama curume basladigi zaman sicaklik tekrar yukselirmis.
 • seneler, sınavlar, olaylar, "primer kankalar", içmeler, sarmalar, horsunmalar *, 101ler, bataklar, dotalar, pokerler, filmler, kitaplar, lakaplar...

  lakaplar arasından "sir"ü seçiyorum. sevgili sir! 6 senenin sonunda en çok arayacağım şeylerden biri senin alman disiplinin, ingiliz asaletin, wikipedia altyapın ve mükemmel kontra ataklarla yaptığın sarmaların olacak. senden sonra ben kiminle film-dizi izlesem, oyun oynasam, kritik yapsam, içip içip ülkeyi ve dünyayı kurtarsam o eski tadı bulamayacağımın farkındayım. (sağlam duygusala bağlamışım haah)

  "izmir'de bizi öksüz bıraktı. keşke burada olsaydı, eski günlerdeki gibi serdar'a, murat boz'a gitseydik. kendisi için serdar'dan wish you were here cover'ı istiyorum." iddialarına da gelirsek eğer öncelikle yukarıda allah var diyor "sonralıkla" da ironi yapıp bıyık altından pis pis güldüğünü gördüğümü söylüyorum. bil ki senin yaptığını serdar bile yapmaz *.

  merak etme bi ara gelicem yanına, o zamana kadar murat boz ve serdar ortaç çalış biraz araya benim için sibel can eklemeyi unutma. son olarak şairin de dediği gibi;

  sivillere ve siyonistlere dikkat et... *
 • adı biraz gariptir bu şahsın.
  dolayısıyla starbucks ta ısrarla adını doğru yazdırmaya çalışması kahve almasından daha uzun sürer.

  o değil de, o gidince evde pek bir yalnızlık çekiyorum. salona gelmeye korkuyorum.

  içim ürperiyor, ya evde yoksam?
 • algor : soğukluk, üşüme hissi mortis : ölüm
  bedenin soğuması, kişinin beslenmesine, ölüm şekline, üzerindeki kıyafetlere göre değişkenlik gösterir.