• özgüven kazandıran örneklerdendir. bakarsın ve dersin bu adam bile yapmışsa ben neden yapamayayım. işte bir gerçeği atlarsın allah böylelerine verir.
  • ben onu yetiştirmiş aileye, eğitim vermiş öğretmene, arkadaşlık etmiş insana, sevgilisine, eşine, eşlerine daha çok şaşırdım. hiç mi kimseden doğru düzgün birşey öğrenmedi bu organizma? keyfime ortak olmasınlar diye evlerinden etmiş insanları, vay arkadaş hangi keyif bu? bütün boğaz'ın sahibi mi bu herif? yanındaki yöresinde ki kadınlara da benim malım demiş. o kadınlara da yazıklar olsun! insan sırf havuza girip, karnı doysun diye şöyle bir adama katlanabilir mi? ne için kendini ziyan edip, harcadın be kadın.
  • onları kullananlar benim malım dedi ya. öl.
  • kadinlar benim malim dedi. sevgili kadin haklari savunucularindan dava bekliyoruz.
  • kuveyt kralına siktir çekmiş. vay amk para sen nelere kadirsin.
  • yaw herkes ali beyin kıymetli sözlerini yorumlamış. hanımefendinin bikinisindeki asimetriye dikkat eden bir tek ben miyim? yoksa araya kaçan model mi var bikini de?
  • yeni türkiye dediğimiz post-apokaliptik, distopik kabusun temsilcisidir. tam da budur. yeni türkiye budur.
  • ali ağaoğlu kimdir,

itü inşaat mühendisliği'nden mezun olup, ikinci üniversitesi olan boğaziçi mimarlık'tan fakülte birincisi olarak 2. lisansını yapmış,

yetmemiş,

cambridge'de üzerine master yapmış,

yetinmemiş baba mesleği olan müteahhitliği fahrileştirmiş ve yüksek inşaat mühendisi sıfatıyla türkiye'de sektöre ilişkin dünyaya örnek olacak proje ve çalışmaları ile bbc'de bu röportajı layıkıyla vermiş ve göğsümüzü kabartm....

..şaka lan şaka, yüzüm kızardı izlerken..adam bildiğin lise terk.

şimdi özeleştiri yapalım ve bu adamın (!) bbc'ye röportaj vermesinin sorumlusunu bulalım,

sen olabilir misin kardeşim?

3+1 bir daireye 2.000.000,00 tl veren sende kabahat var mıdır! (bkz: maslak 1453).

emlakçı, müteahhit gibi komprador ve komisyoncuların servetine servet katanlar kim kardeşim? bu aracılar kuveyt kralicesinin değil konut piyasanın anasını s.kmekle kalmadı, kendi işçisini, çalışanını malları da yaptılar nihayet..

..kabahat senin demeye dilim varmıyor ama,
    ..kabahatin çoğu sende be güzel kardeşim!
  • şu dünyadaki çoğu insan gösteriş ve kibiri ile yaşıyo marka bi şey alıyo onu gösteriyo, saçını yaptırıyo onu gösteriyo, arabasına jant alıyo onu gösteriyo vs. şimdi bu adam parayı kazanınca mı gösteriş yapması bu kadar size batan,sizden çok farksız değil açıkçası, sen i phone 7 alırsın gösterirsin o bugatti alır gösterir, tabi şöyle bi şey var sizin gibilerde, kibiriniz sizden daha çok gösteriş yapanı kaldıramadığı için, bunu da görgüsüzlükle suçlarsınız önce kendinizden başlayın suçlamaya.
    ha bu arada şimdi bazı metanfetaminler bunun yaptığı görgüsüzlük mü diye soracaklar evet görgüsüzlük ama sizden farksız değil.
    (bkz: metanfetamin)
  • tanım: bbc'nin hayvanlar alemi kusaginda yayinlamasi gereken belgeseldir.
hesabın var mı? giriş yap