şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sade bir düğündür.

gelin hanımın gelinliği ile 5 evin perdesi çıkar. maşallah.

bu arada resim değildir o resim olsa duramazdık. *

edit: evet ev parası da çıkar o da olumlu.
  • damadın saçlarını sonradan almışlar sanırım. zengin malı fakirin çenesi yorar aslında ama dedikodu ve imrenmemek elde değil.
  • ben gittim. sarı kola sıcak, pasta bayattı. orkestra güzel çalmadı. taki töreni kalabalıktı. (bu arada çeyrek taktim!) erkek tarafından birkaç kişi halay başı için kavga etti sonna tatlıya bağlandı. biz erken kaçtık dışarıda tekel büfenin önünde ali abi * yi bira içerken gördük. el salladım o da eliyle cugara var mı? işareti yaptı. verilen çerez de bayatmış, meh!
  • herkesin düğünü parası kadar. allah mutlu mesut etsin, bolca görgüsüzlük olsa da ne bilim tatlı bir cift olmuşlar ya, ayrıca o paraya ortalarda hiç görünmeyen bir kız ve oğlanın düğünü.
    güzeller ışte.
  • vay arkadaş o kadar paran olsun sen git böyle damada kız ver. karma mı desek acaba. bu arada kıza da yazık be parayı bassa piskolata erkeklerini sıraya dizecekler bula bula bu gollum ü bulmuş.
  • reklamdır.

ali ağaoğlu pr çalışması yapmayı çok iyi biliyor. zaten düğün sonrası çıkan haberler ali ağaoğlu'nun ben batmadım şöyle zenginim böyle zenginim çırpınmasından başka birşey değil.

reklama alet olmayın derim.
  • gelin hanımın gelinliğiyle gündem olmuş düğündür.
    ama gelin hanım gelinlik giymiş gibi değil de daha çok gelinlik gelin hanımı giymiş gibi durmaktadır.
  • bir zengin düğünüdür.

ali ağaoğlu'nu günahım kadar sevmem ve aşırı antipati duyarım. ancak evlenen çift için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. hoş olmuşlar, allah mesut eylesin.

gelin hanımı beğendim, gelinliğin eteğinin uzunluğu hariç sadece ve hoş bir görünümü var.

damat için ise aynı şeyi söyleyemeyeceğim. damat traşı diye bir şey var kardeşim. şöyle güzel bir traş olsa iyi olurdu. hatta ağaoğlu'ndan zorla traşa götürmesini bile beklerdim * bir de o papyon niye o kadar büyük lan.70'lerin yerli rock grubu gitaristleri gibi olmuş. ama totalde çift birbirine yakışmış.

düğünün fotoğrafları hariç birşey görmedim ama salonun şaşasını masayı falan bir kenara bırakırsanız bir aile düğünü gibi görünüyor.

konuklara bakınca ise sanırım gelin hanımın sevdiği dizilerin tüm oyuncuları gelmiş : paramparça, anne, cesur ve güzel v.s.

bana komik gelen tek detay ise serdar ortaç'ın şu fotoda leblebi kadar kafası *
  • buraya gelip eleştirenleri, ali abi düğüne davet etse koşa koşa giderlerdi.