aynı isimde "ali aktaş" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
 • hollywood senaryolarını aratmayacak bir şekilde bylock ile alakası olmayanların nasıl devletin elindeki bylock ip listesine girdiğini bir kaç hafta gibi kısa sürede çözmüştür.

  yaklaşık 200bin kişi bylock uygulaması indirmediği halde, başka uygulamalarda yer alan 1x1 pixelde gizli bir reklamın bylock serverlarıyla bağlantı kurmasından dolayı mit'in bylock listesine girmiş.

  beşiktaş ilçesinin nüfusu kadar insanın adını temizlemiştir. csi-fetö çekilirse meşhur olup parayı da vurur umarım. tabii fetöcü diye alma ihtimalleri de var.

  https://twitter.com/…tas7/status/917814217301987328

  http://www.aliaktas.net/…kisilerde-ckan-bylock.html

  iki ay sonra edit: 11,480 kisinin bylock yuklemedigi halde bylock listelerine dahil oldugu aciklandi bir bassavci tarafindan. cok sukur ali aktas'i fetocu diye almadilar. memlekette halen sagduyunun kalmis oldugunu gormek mutluluk verici. kendisi bir kitap yaziyor. dizisini de kurtlar vadisi cekecetir. artik ali aktas'i hangi yakisikli star oynar bu konulari konusmanin vakti geldi.
 • yüzlerce ailenin şimdiden hayır duasını alan ve daha nicelerininkini alacak avukat. fetönün bylocktaki kumpasının çözülmesini sağlayan kişi diye tarihteki yerini alacaktır.
 • bakmayin ozgurlukcu,hakka hukuka riayet ediyor gorunmesine 15 temmuz gecesi cumhurbaskanina "bunlari devletten kazi" diyerek cadi avina katkida bulunmustur.karlov cinayetinde guya 5 yil once gittigi dershaneden olayin failini bulmustur.bylock harici diger magduriyetlerle ilgilenmemesi dikkat cekicidir.
 • fetö'nün kumpası bylock zokası adıyla yayınlanan kitabın sahibi avukat. kitabı bu gece elime aldım sanki sürükleyici bir roman gibi uzun süre okumaktan kendimi alamadım. iyi ki böyle insanlar var. bylock hatası yüzünden yok yere eziyet çeken 11 bin den fazla insanın ve ailesinin türkiye'nin bu garabet hukuki ortamında yaşadıkları acıların dinmesi için çalışan ve başaran bu güzel insanlara hepimiz şükran borçluyuz. kitapta adı geçen diğer iki önemli kahraman da koray peksayar ve tuncay beşikçi. bu kitap bütün hukuk fakültesi öğrencilerine okutulmalıdır. artık tanıdığım tüm hukukçulara bunu tavsiye edeceğim.
 • bylock programının 2015 yılında haber olduğunu, ekran görüntüleriyle paylaşmış.

  burdan

  canla başla mücadelesi takdire şayandır.
 • şu adreste görüşlerini paylaşmaktadır.

  https://twitter.com/aliaktas7
 • ekşi sözlük'ü takip ettiğini gördüm, kendisine buradan selam vermek isterim. çoğulcu demokrasiyi, adaleti, farklılıkların bir arada yaşayabilmesini isteyen ve bunun için çaba gösteren bir arkadaş.. hiç bir siyasi kesimi de ötekileştirmiyor. kendisi solcuları, atatürkçüleri, chp'yi dinsiz gibi gösteren kindar muhafazakarlardan değil. her kesimle iletişimi olduğu için, her cenahın içinde iyinin de kötünün de olduğunu biliyor, toptancılık yapmıyor. saadet partisi'nin son dönemdeki kadrosunda dikkat çeken isimlerden. belki de daha farklı yerlerde de görürüz kendisini ileride. yolu açık olsun.
 • güzel yürekli bir adam. twitter'da oldukça etkin.

  hatırı sayılır bir takipçi sayısı var ama daha fazla takipçi ile çok daha etkili şeyler yapabilecektir. takiplemekte yarar var.
 • kendisini krt televizyonunda izledim. bylock ile ilgili inanılmaz çabası takdire şayan. ancak daha önemli bulduğum, örneklerle kokuşmuş adalet sistemini tane tane anlatması. o programda bir akp bakanının akrabasının hatalı bylock yüzünden tutuklandığını ancak ihraç edilmediğini söyledi. isim vermedi ama keşke verseydi.

  bir sorum olacak kendisine. henüz mezun olamamış yarım hukukçuyum, yarım bile değilim. 17 25 öncesi diye bir şey var. milat kabul edileceği söyleniyor. milat 17 mi 25 mi ? bu milat siyaseten, sembolik bir milat mı ? zira teee bilmem kaç yılında sohbete katılmak açığa alınma, adli idari soruşturma sebebi olduğunu etrafımızdan görüyoruz. esas sorumun özü şudur; devletin tüm imkanlarını fetöye seferber eden, örneğin türkçe olimpiyatlarına sponsor olan, kamu spotu olarak ulusal kanallarda yayınlatan siyasiler ile ilgili herhangi bir suç duyurusu yada adli işlem var mıdır ? bitsin bu hasret diyenler yalnızca tarih önünde mi hesap verecektir ? bu fetö belasını başımıza musibet edenler ile ilgili suç duyurusu yapabilecek bir yiğit bu topraklarda henüz çıkabilecek midir ?
 • twitterda 60bin takipçisiyle yeri yerinden oynatacağını zanneden bir saftirik. yaklaşık 2 ay sonra boşa çıkacak. bugüne kadar kendisine destek atan ismail saymaz filan gibi tipler de yüzüne bakmayacak. kemalistlere dinsizlere yaranabilmek için müslümanlara gavur diyebilecek kadar kendisini kaybetmiş bir şahıs. burada dursun, ileride çocukları bakar da babaları adına utanırlar. dinsizlere yaranmak için müslümanlara gavur mu dedin baba diye sorarlar. zaman geçtiğinde, bu kavgalar ortadan kalktığında bakalım ne cevap verecek bu soruya.