şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
5753 entry daha
 • millet iktidarda chp var, deva partisini shp, gelecek partisini de dsp zannediyor sanırım.
  kendisine yüklenme / aşağılama / hedef gösterme / eleştirme sebebi bu olsa gerek..
  başka bir açıklaması olamaz..
 • bu adama, eski ak partili olduğu için sabah akşam "akp eskisi" diyenler, mhp chp'lileşiyor diye istifa eden ve hiçbir parti almayınca tükürdüğünü yalayan 2014 seçimlerinde daha kendi oylarını bile koruyamayan mansur yavaş'a övgüler düzüyor. @arzularselaale hatırlattı. kendisi önceki referandumda 'yetmez ama evet'çilerden.

  bu adama, dindar olduğu için sabah akşam "siyasal islamcı" diyenler, yasin okuyup bunu videoya çekip sosyal medyada paylaşan "ben ezanla büyüdüm" diyen ekrem imamoğlu'na övgüler düzüyor.

  bu adama, "ulan hepiniz oradaydınız be" tarzı ile saldıranlar, abdüllatif şener istifa etti de arkasında mı durdunuz adamın? en son bankın üstüne çıkıp miting yapmaya çalıştı adam.

  bu adam iddia ediyorum, türkiye'de hiçbir siyasetçi de olmayan bir özellik var. 2002'de ne dediyse 2020'de de aynısını söylüyor. hangi siyasetçi bunu yapabilir? erdoğan mı? mansur yavaş mı? kemal kılıçdaroğlu mu? demirtaş mı?

  türkiye'nin ihtiyacı olan adam budur. bu adama siyasal islamcı demek için fanatik olmanız lazım. zaten fanatik birisinin de kabul edebileceği birisi değildir kendileri.
 • daha önce yazdım tekrar yazayım.

  --- spoiler ---

  iyi niyetli adam akp’den 2019'da mı istifa eder demiş bi alttaki yazar. abdüllatif şener daha önce istifa ettiğinde hanginiz arkasında durdunuz da şimdi utanmadan bunu sorabiliyorsunuz?

  ali babacan ve mansur yavaş arasındaki fark ne biliyor musunuz?

  ali babacan otokratik yönetim modelini esas alan yeni sistemde kralın yanında 2.adam olup 7 sürülesini kurtarabilecek bir seçim yapma hakkına sahip iken, ülkesi için konforunu bozup kralın karşısında tehlikelerle dolu yeni bir siyasi harekat başlatmış bir isim.

  mansur yavaş ise yuvası olan yavru muhalefetten siktir edilince, menfaati için bir zamanlar siyasi görüşlerine hakaretler savurduğu ana muhalefet partisinin çatısı altına girmiş bir isim.

  yeter ulan twitter'da adnan oktar'cılar, burada mansur yavaş'çılar iyice mide bulandırdınız.
  --- spoiler ---
 • maaşlar yatmış. troller doldurmuş.

  kendisi siyasal islamcıdır. fetö akp ile beraberken kendisi de akp ile beraberdir. yıllarca bakanlık yapmış ve geride bir enkaz bırakmıştır.

  babacan’ın bile parti kurup oy topladığı ülkemde siyasetçi olmadığıma üzülüyorum. :)
 • bir sonraki seçimde oy vereceğim adam. kendisinden tek isteğim liyakatı ve aklı öne çıkarması.
 • öyle bir siyasal islamcı ki internette namaz kılarken sadece bir fotoğrafını bulabildim, o da erdoğan'ın fotoğrafı aslında da kendisi yanında saf tuttuğu için kareye girmiş ki deniz baykal'ın bunlardan onlarca var.

  ellerini açıp dua ettiği anlara ait sınırlı sayıdaki fotoğraflar sadece cenaze namazlarındaki toplu karelerden. kılıçdaroğlu'nun falan yüzlerce cenaze namazı fotoğrafı var bu şekilde.

  ulan dedim bu adam madem siyasal islamcı, madem dini siyasete alet ediyor hiç olmasa iftar şov yapar bu tarz adamlar. baktım öyle bir kare de yok ki iftar şov yapmayan siyasetçi ali babacan harici ben hayatımda görmedim.

  dahası bugüne kadar da islama ait bir referans vererek tek bir şey açıkladığını da duymadım. adamın kullandığı en uç kelimeler inşallah, maşallah, hamdolsun. bu kadar.

  tamam belki kendi içinde dindar bir adam, 5 vakit namazını sektirmiyor, orucunu tutuyor vs. gerçi bunu davulla zurnayla duyurmadığı için onlardan da haberimiz yok belki adam cthulhu'ya tapıyor, takiye yapıyor iç dünyasını bilemiyorum yaftalamayım şimdi.

  neyse demem o ki siyasal islamın geldiği nokta buysa, biz baya yol katetmişiz. yok siyasal islam hep böyleydi diyorsanız da eğer ali babacan siyasal islamcıysa kameraların önünde kuran okuyanlar, her cumasını fotoğraflayanlar, sosyal medyada arka fonda cami görseli ile bayram kutlayan, hayırlı cumalar diyenler bildiğin ebu bekir el-bağdadi.
 • atilla taş’a benzerliğiyle “acaba önceki ali babacan tasfiye mi edildi?” sorusunu aklına getiren siyasetçi.

  (bkz: yossi cohen)
 • gün geçtikçe takiye’nin kralını yapmakta olan siyasetçi! kabuksuz badem, sana da oy-moy yok!!!
 • 17/25 aralik operasyonlarina kucuk bir darbe girisimi demis.

  hakkinda doyledigim en ufak olumlu harfi geri aliyorum. tam bir vatan haini beyani.
 • meclise bile giremez. çok uzun süre uzak kaldı. ayrıca bu dağılımlar, karşıt fikirler iktidar partisinin çürüdügunu gösteriyor. aklıma rahmetli erbakan geliyor, adamcağızı ortada birakip dağılanlar, bugün aynı sonu yaşamak uzereler.

  he babacan, davutoğlu bu ülkede iktidara gelemez ancak kusuratli oyları, birilerinin sinirini bozabilir. temel karamollaoğlu na duyulan kin bu yüzden. bugün saadet partisi olmasaydı, akp istanbul'u ilk seçimde kazanmisti.
  önümüzdeki 5 yıl çok garip şeyler olacak... hazır olun.
71 entry daha