şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
7287 entry daha
 • kendisi şuan fox haberde , ekonomiyi konuşuyor. ekonomi kötü diyor . kendisi ekonomi bakanıyken ekonomi çok kötü değildi ama iyi de sayılmazdı. evet siyasette dün dündür bugün bugündür ama ekonomide öyle değil. ekonomi ya dünün nimetlerini yer ya da dünün bedelini öder. ekonomi de zaten birkaç yılda böyle olmadı hiç mi payı yok diye kendi dönemine bir dönüp baksa keşke.
 • ekonomi bakanı ve başbakan yardımcısı iken milyar dolarlık geçiş garantili projelere nasıl göz yumduğunu, müteahhit çetesine nasıl ses çıkarmadığı anlatması gereken davasından dönen ex akpli.
 • davasından dönmesi aynı yolda yürümesi önemli değil de, gereken talebi toplayamaması üzdü.

  halbuki 140journos videosundan sonra, rüzgarı ne de güzel arkasına almıştı.

  sağ kesimin oylarından almasını dilediğim siyasetci.
 • tüm mevcut siyasetçiler arasında ekonomiyi en hızlı düzeltecek kişidir.

  kendisinin ekonomi bakanı olduğu 2002-2007 arası dönemde türkiye ye para yağmış ve ülke büyümekle kalmamış ciddi bir kalkınma içerisine girmiştir.
  şu an tahminimce içi içini yemektedir. ekonomi bakanı olduğu dönemde dünyada yaklaşık 800 milyar dolar para bulunurken şu an 7 trilyon dolar para bulunmaktadır.

  burada ''siyasal islamcı'' ve ''dünyadaki bol para dönemine geldi'' diye söylenen yumuşak solculara çokta aldırış etmeyin.
 • siyasal islamcidir, dunyadaki bol para donemine denk gelmistir ve turk milletinin 100 yillik birikimleri satilirken gelen sahte refahtan prim kasmaktadir.
  daha once siyasal islamcidir demis miydim, ha bu arada kendisi siyasal islamcidir.
 • başkanlık seçiminde erdoğan'ı forslayanlar, eski akpliler ve fetöcülerden kendine parti kurmuş olan siyaset adamımsı. bugün bu adama oy atmayı düşünen insanlar ali babacan yarın öbürgün ak parti ile kesinlikle ittifak yapmaz diye düşünebiliyorsa buyursun atsın. iyi partiden dahi geri mhp'ye ve ak partiye geçiş oldu bu ülkede. ciddiye alınabilecek bir parti olması halinde deva'da bunun olmayacağına cidden inanabiliyor musunuz?
18 entry daha