şükela:  tümü | bugün
116 entry daha
 • kesinlikle gelsin
 • ona soyleyecek o kadar soz var ki, elestirileri hazmedebilecekse gelsin bakalim. burada trollerinin son gunlerde yapmis oldugu ucuz pr biktirdi fazlasi ile. hayatinin tek bir saniyesinde yokluk nedir gormemis adami goklere cikarmayin, bir kez olsun da abartmayin !
 • burada yazılan gelsin, isteriz, bekleriz vs diyenlerin alayı ya paralı köpek ya da bot. aksini aklım almıyor amk. bu adam siyasal islamcı. bunun gibilerinden neler çektik. hala ucuz ucuz pr ile sanki halk gerçekten onu istiyormuş gibi reklam peşindeler. görevdeyken gaflarına söylediklerine ve olaylara yaklaşımına bakın. yeni parti kurunca bu adamların gerçekten düzeleceğini sanıyorsanız zırcahil orospu çocuklarısınız. bu ülke sizlerden çok çekti hala da çekiyor. allah sizin gibilerin belasını versin.
 • neden siyasal islam?
  haa.. gelmedi mi daha. bu başlık o başlık sandım.
 • ali babacan'in gotu yiyorsa benim karsima cikartin, sadece 5 soru soracagim cevap verebilecek buzugu varsa oyumu tabii ki veririm;

  1. fetonun siyasi ayagini anlatsin.

  2. 15 temmuz tiyatrosunu anlatsin.

  3. bizim elimizde kendisinin baskabakan yardimciligi ve ekonomi bakanligi yaptigi donemde turkiye'de ozellestirilen tum isletmelerin listesi var. tuy bitmemis yetimin hakkini bu ulkede sayistay raporu bile yayinlanmadan yok paraya yandaslara peskes cektiler, bunlari bir anlatsin.

  4. turkiye'nin suriye'de kime, neye hizmet ettigini, evlatlarimizin kani orada akarken suriyelilerin burada nargile cekmelerinin sebebini anlatsin.

  5. cumhuriyet tarihi boyunca en yuksek miktarli iki batik kredi ali babacan bu ulkede basbakan yardimcisi iken verildi. bildiginiz kamu bankalarimiz bunlarin yandaslarina kredi veriyor ve sonra bu kredi batiga cikiyor, yandas parayi cebine koyuyor. bunun gibi binlerce yolsuzluk ornegi var, bunlarin da hesabini versin.

  su eksi sozlukte yaptigi reklamlar da yetti artik, siktirsin gitsin su sozlugu rahat biraksin. ali babacan'a oy vermekle tayyibe oy vermek arasinda fark yok inanin. ikisi de ayni bokun laciverti.
 • tabii ki gelecek...

  yılların sivas katili karamollası, temel dede olarak geldi de babacan mı gelmeyecek...
 • türkiye'de iktidarda tutulmak istenen siyasal islamdır. babacan, davutoğlu bu günkü iktidardan farklı olmayan kimseler. kaldı ki türkiye'nin bu gününde de pay sahibiler. medyada bir babacan çalışması var zaten, görünüyor. keza sözlükte de.
  umarım ülke bu tuzağa düşmez.
  edit: hakikaten babacan adına sözlükte çalışma ve kadro kuvvetli anlaşılan. anında yeşillendirmeye başladılar.
 • tüm sorulara kıvırmadan/atlamadan adam gibi cevap verirse
  (bkz: siyasi intihar) olur

  bunu yapamayacağı için anlatacağı masallara* karnım tok

  benim asıl merak ettiğim gelmek istediğinde acaba kanzuğun dürümü yeyip çıkartabilir mi?
 • sorum yok tavsiyem var

  birileri siyasetin umut satmak olduğunu hatırlatsın, eleştirerek oy bölemezsiniz belki muhalif kesimden destek alırsınız.

  iktidara gelirsek şöyle olacak, şöyle yapacağız. umut satın yapmayacağınızı bilsek de umut satın belki ak parti oylarını bölersiniz.
 • gelse de şu (bkz: hiçbir korkuya benzemez halkını satanın korkusu) gerçekmi cevap verse.
  bu adam 2015 in 8 . ayına kadar akp hükümetinde bakan, bakan yardımcısı sonra 3 yıl kafasını kuma gömüp hiç bir şeye gık dememiş adam. bu adam ötekinin lacivertli belki o kadar bile değil diğeri en azından cesur bu vatandaşta oda yok!