şükela:  tümü | bugün
  • üst edit1:babacan trolleri teyakkuza geçmiş ama geçmişinizi silemezsiniz. bu adamdan sanki yeni bir siyasi figür gibi bahsediliyor.

üst edit: babacan neyse davutoğlu da benim gözümde aynıdır. muhafazakar tayfa kime oy verir benim sikimde değil. oy bölünecek vs. burayı binlerce genç okuyor. son günlerde yapılan babacan pr 'ı artık mide bulandırmıştır. işbu entry uyarı amaçlı girilmiştir.

başlattığım kampanya.

bizden o cenaha zaten oy çıkmaz. sözlükte son günlerde yapılan pr'ı rahatsız etmiştir.

(bkz: aynı bokun laciverdi)

(bkz: siyasal islam)

--- spoiler ---

ali babacan, 2001 yılında adalet ve kalkınma partisi kurucu üyesi ve mkyk üyesi oldu. 58. ve 59. hükümetlerde ekonomiden sorumlu devlet bakanlığı görevinde bulundu. 60. hükümet'te ise dışişleri bakanı ve avrupa birliği ile müzakerelerde başmüzakereci olarak görev yapmaktaydı. egemen bağış'ın devlet bakanı ve başmüzakereci konumuna getirilmesinin akabinde sadece dışişleri bakanı olarak bir süre görevine devam etti. 1 mayıs 2009'da gerçekleşen kabine değişikliğinden sonra dışişleri bakanlığı'nı ahmet davutoğlu'na devretti. 1 mayıs 2009 tarihinden sonra ekonomiden sorumlu başbakan yardımcısı olarak hükümetlerde görev yaptı. 28 ağustos 2015 tarihinde başbakan yardımcılığı görevini cevdet yılmaz'a devretti. 2. davutoğlu hükümeti döneminde başbakan danışmanlığı yapmıştır.
    --- spoiler ---
  • ali babacan ile ilgili nihayet aklı başında bir başlık açıldı.
  • zamanında türkçe olimpiyatlarında alkış tutan, bir çok günaha göz yuman insan sonrasında fikirleri çatışıp o saftan ayrıldı diye boşuna benden oy beklemesin. bugün bu kadar sıkıntı çekiyorsak sorumluların içinde ali babacan da var!
  • sözlükte yazılanlara bakınca tutmayacağını düşündüğüm ankettir! bir kaç haftadır o kadar övüyor ki muhalifler, bundan sonraki seçimde tüm yazarlar kendisine oy verirler herhalde? tabi her seçim öncesinde yaptıkları haysiyetsizlik gibi "birilerini" poh pohlamak amacıyla girilmiyorsa bu entryler.
  • zaten yapmayı düşünmediğim için dolaylı yoldan katıldığım kampanya. adım gibi biliyorum kayda değer bir oy potansiyeli çıkarsa cumhur ittifakına katılacaktır kendisi.
  • tabii vermeyin ya. davutoğluna da oy vermiyoruz. reis dururken başkasına oy mu verilirmiş
  • ne vericem çakma akp ye oy. o kadar manyamış olsam gider akp ye veririm.
  • sadullah ergin olduğu sürece oy yok.

sanmayın sadece isimler, o ideolojiye oy yok.
  • hayırlı olsun.
  • aklı olan atatürk ilkelerini ağzına almayan lidere oy vermez.