şükela:  tümü | bugün
 • mhpli ısparta atabey belediye baskani. 2014'un de en guclu adaylarindandir.
 • kent fm'de kentsel dönüşüm programını icra eden pozitif adam. normalde çok uyuz olurum böyle aman iyi düşünelim iyi olsuncu pozitif auralı tiplere ama bu samimi yahu. babamın ısrarları üzerine dinlemeye başladım şimdi ben de sıkı takipçisiyim artık. bu arada bugünkü crazy english summer için de teşekkürler.*

  editto: bir de sayesinde ortaçgil'in integral şarkısını keşfettim ki bunun için de ne kadar teşekkür etsem az.
 • eğlenceli adamdır.

  kent fm'i keşfetmemle sabahları bu adamın müptelası olmam aynı döneme denk geldi. müptela derken abartmıyorum, sabahları işe geldiğimde bile çıkmıyorum arabadan bunları dinlemek için, evet bunları.

  (bkz: bir yancı olarak yarkın)

  edit: saati gasp edildi yerine metehan çakır diye biri var artık, anlam veremedim, ali bal kadar eğlenceli biri varken neden???? ali bal bunu hak edecek ne yaptı ulan!

  edit2: bugün bu adamı biraz stalkladım. adam boğaziçi mezunu, vatan medyada görev almış, ülker'de görev almış, şimdi radyo satıyormuş, kent fm'de yine yönetim falan vay arkadaş dedim, ben bir de bu adamın yayın saati değişti yazık lan diyordum. şaka maka adam taşaklı çıktı rıza baba, ayrıca gerçek ismi bilal bal'dır, ali çocuğunun adıymış sahne ismi olarak kullanmaktaymış ali'yi. iyi adam ama bir gün boş zamanım olursa çat kapı yapacağım kendisine buradan duyuruyorum.
 • kent fm'i ayağa kaldıran adam. hayatımda büyük bir boşluğu doldurdu kent fm. 2015 aralıktan beri dinliyorum. dj siz yayından programlı yayına geçiş aşamalarının hepsinde dinledim. bir tek kendisini dinleyemiyordum. sabahın yedisinde kalkamadığım için. gel gör ki saat on yayınına geceli her sabah ilk yaptığım şey radyoyu açmak.

  samimiyetine, sıcaklığına, yurdum insanı oluşuna dinleniyor bu adam! poz yok, kasılma yok, gayet içten. konukları şahane. konuları da.
  ayrıca sıkı bir ekşi sözlük takipçisi.
  radyoyu doğrudan satışla doldurmadığı için, kaliteli müzikler çaldığı için, hep samimi olduğu ve samimi insanları bir araya topladığı için teşekkürler ali bal.

  ayda bir kıvanç erginel ve doğu ile sonu olmayan yayın istiyoruz!

  işsiz bir tarihçi olarak almanağınızı yazarım yazıyorum! **