şükela:  tümü | bugün
 • odtü müzik toplulukları 8. rock şenliğinde yer alan müzisyen. kendisi 8 ocak 1982 doğumludur. acayip bir şehir milliyetçisi olan* ali bayramoğlu, memleketinden kalkıp odtüye psikoloji okumaya gelmiştir. müzisyenlik ruhuna işlediğinden, ilerde daha çok bu mesleği yapacakmış gibi görünmektedir.
 • müsiad başkanı. doların şu anki değerinin 2 milyon tl (şu an 1.450 civarındadır) olduğunu iddia eden bir insan. merkez bankası başkanı süreyya serdengeçtinin görevden alınmasını isteyen açıklamalar yapar, merkez bankasının piyalasara gerekli müdahaleleri yapmadığını, faizleri indirmediğini ve üretime balta vurulduğunu söyler. yakın zamanda da bunun yeni bir davaluasyona yol açacağını iddia eden konuşmalar yapar.
 • bircok kisiye gore oldukca karizmatik gelen sosyoloji hocasi. ben sahsen david carradine'a benzetirim kendisini. bir gun anfi girisi yanlislikla ayagima basmis ve sonra benden ozur dilemisligi vardir. kanal 7'nin mudavimlerinden olmustu gectigimiz yillarda.
 • yeni yüzyıl ve yeni binyıl gazetelerinde yıldızı parladıktan sonra bu gazetelerin mortu çekmesinden sonra, yeni şafak'ta icrai sanat eyleyen yazar.
  boşta kaldığı dönemde radikal'e geçmesi sözkonusu iken, (hatta radikal duyurusunu bile yapmıştı) iddialara göre hakkı devrim'in "ya o, ya ben" resti üzerine doğan medyasına kapağı atamamıştır.
  bir dönem, sezen aksu'nun entel-yakışıklı sevgili kontenjanında istihdam olunmuşluğu vardı.
 • iktisat 1 de okuyan bir öğrenci kadar bile iktisat bilmemesine rağmen olur olmaz konuşan gereksiz insan.

  bu zat-ı muhterem dün mb başkanını istifaya çağırmış, faizlerin neden 10-15 puan indirilmediği sormuştur. yani durum felakettir. bu beyanat başlı başına bir anti-derstir. öğrencilere "bakın böyle insanlarda var" demek için iyi bir kobaydır.

  bir de utanmadan siyasilere istifaya zorlayın şeklinde akıl vermiştir.ama durum anlaşılmaktadır, ak partililer bu adamı başlarından savmak için kanunları öne sürmüşler.
 • alemin michael douglasidir o... izmir fuarinin yollari takip edilecek de gectigi yollara basilacak diye az tepilmemis, 28 subati anlatan kitabi bosuna alinmamistir kaleminden cikacak murekkepte eriyip gitmek icin... bir de buradan bakmak lazim.
 • seneler evvel kendisine yazdigim bir elestiri mailimi, diger yazarlar gibi bastan savma degil de uzun bir metinle cevaplamis olan ve bu hareketiyle kendisinden pek haz almasam da bir sekilde takdirimi kazanmis olan yazar. ha konu futbolla ilgili oldugu icin belki hemen atlamisti ve vakit kaybetmeden düsüncelerini yazmisti ama yine de bu beyle tartismak bile hosuma gitmisti.
 • tadindan yenmeyen son kale dustu adli yedi sarkilik demosunu sonunda insanlarla paylasan muzisyen.. sarkilarin tamami ali bayramogluna ait:

  -nasihat
  -sen onu bunu birak
  -yirmi
  -sen hayatimdan
  -son kale dustu
  -para satin alir
  -hepsi yalan

  yakinda cok daha iyi olacak internet sitesi de:
  www.alibayramoglu.com
 • müsiad başkanı olanının, hayatımda gördüğüm en berbat it altyapısına sahip bir çay firması vardır. merkezi istanbul'daki kuş uçmaz kervan geçmez bir semt olan sütlüce'de, miniaturk'un tam karşısındaki bir plazadadır. özellikle network yapısı o kadar kötüydü ki en cengaver it çalışanı bile koşarak kaçabilir bu mekandan. yalnız hem akıllı hem kibar hem de fiziksel olarak şimdiye dek gördüğüm en harika kadınlardan biri de, nasıl oluyorsa bu firmada çalışmaktaydı. hala rüyalarıma girer kendisi.