şükela:  tümü | bugün
 • yalan yok tafen 8a sınfından ali bicimin bu kadar büyüyüp, serpilip önce just pide akabinde kendi showunu yapması sonra bu mecralardan bir süre uzak durup (bkz: mesut can tomay) ile birlikte youtube ortamına bu kadar hızlı girmeleri mükemmel. 1 ayda 1 milyon aboneyi yakalamaları kendi aralarındaki muhabbetleri, enesi ve şarkısını sürekli tiye almaları kızgın büllüğün üstüne düşmüş dolunayım ben ben]ortamda ve alemde (youtube) kimseyi sallamamaları en önemlisi de tekrar olacak ama kendi aralarındaki muhabbetleri, umarım birlikte devirleri daim olur. seviliyorsunuz beyler.
 • komik ikili. gorunce istemsiz bir tebessum olusuyor yuzumde. aslen bana pek hitap etmeyen bir mizah anlayislari var ama izlettiriyorlar sonuna kadar. muthis bir uyum yakalamislar, aralarindaki dostluk/arkadaslik/samimiyet direkt tesir altina aliyor insani. ikisini ayri ayri sevmiyorum. ama birlikteyken cok iyiler. ozellikle ali bicim'in jest ve mimikleri beni benden aliyor.

  "be hey ala gozlu dilber dilber
  vaktin gecer demedim mi dim mi?
  harami olmus gozlerin lerin
  beller keser demedim mi dim mi?"
 • yukardaki iki yorumu da kendilerinin yaptıklarını düşündüğüm internetten para kasan ama komik olmayan tiplemeler. ne zaman bir videolarına denk gelsem kıvırcık küfür ediyor. küfür etmek komik değil arkadaşlar.. bir esprinin arasına sıkıştırılmış yerinde küfürler elbette komik olabiliyor. ama komik tipli bi adam aq dedi diye gülmüyoruz.