• 1970 li yıllarda plak çıkaran sanatçı.
  • denizlispor’un başkanı. demin yeni statla alakalı açıklama yaparken şehitlere ve gazi yakınlarına tribün ayırdık dedi. ardından yaptığı hatayı görüp cümleyi baştan güzel bir şekilde kurdu.
    okumuş adama benziyor. iki kelimeyi bir araya getiremeyen futbol camiası ortaklarından biridir deyip dinliyordum. şaşırttı beni. başarılar.
  • saldiriya ugrayan denizlispor baskani. olayda polislerin oalyi anlamadan yargi dagitmasi var gibi gozukuyor. basinda yayilan goruntulerde 2 oglunu da dovmusler polisler.

olayi anlamadan etmeden tek yonlu garsonlarin dedigine inanmak nasil bir malliktir. kaburgasini kirmislar adamin.
  • rüyası çıkan denizlispor başkanı.
    galatasaray'ı 2-0 yendiğimizi gördüm demişti.
  • ağzını yüzünü dağıtmışlar hala pişmiş kelle gibi sırıtıyor kameraya. tak güneş gözlüğünü maçtan sonra teşekkürler arkadaşlar güzel maçtı de geç havan olsun aq. bizimkilerin hepsi şebek.
  • gs yi yenen takımın yöneticisi
  • vizyonuz çapsız alkol alınca sapıtan denizlispor başkanı olmuş şahıs
  • başkanlığını yaptığı denizlispor'a yakışmayacak paylaşımlar yapılmaktadır ve kendisi bunun bir numaralı sorumlusudur. geldiği günden beri başarısızlık üstüne başarısızlık yaşayan kulüp başka takımların hem daha başarısızlığından hem de şanssızlığından iki yıldır kümede kalmaktadır.sen fenerbahçe ile uğraşacağına takımına sahip çık, fenerbahçe sana epey bol gelir haberin olsun.
  • bildiğim kadarı ile denizli’nin honaz ilçesinden. denizli’nin yüz karası. rezil bir yönetici. acilen gitmesi lazım. güzelim denizlisporumuzu siyasete karıştırdı. biz sevmeyiz böyle boş beleş kişileri.
hesabın var mı? giriş yap