şükela:  tümü | bugün
  • network marketing konusunda bildiğim kadarıyla amway 'de birşeyler yapmaya çalışan biri. youtube'da iphone7 tanıtımını izlemeye çalışırken reklamını gördüm, eski sözlük'te ne yazılmış diye baktım, hiçbir yorum olmamasına şaşırdım açıkçası.
  • network marketing neredeyse yandaşlarıyla birlikte orada olan güvenilmez adam. amway, organo gold derken şimdi de coinspace adı altında para söğüşlüyorlar milletten.
    bu adamın olduğu yerden kaçarak uzaklaşın derim.
  • lütfen bu adama inanmayın. network işinde paralari alip kaçıyor. inanmayın. coinspace'den zengin oldu, binlerce kisinin ahini aldi. şimdi firstcoin ile tirtiklayacak.

kanmayin, inanmayin bu adama. olduğu yerden uzaklaşın.
  • 2 yıldır tanıdığım güzel insan. bir önceki organizasyonda kendi ekibinin haklarını mücadele ederek kazandı. şimdi ise hızla yükselen bir değerin peşine ekibi ile yürüyor.

peki sadece vaat mi? değil. bunu hep söylediği gibi hayallerimin peşinde gittikçe ve bu hayallerin gerçeğe dönüştüğünü gördükçe daha da iyi anlıyorum.

ali dinler yalnızca bir network marketing insanı değil, ufku çok açık, yaşam dolu bir karakter.

bu yüzden, teşekkürler ali dinler. hayata bakış açımızı genişlettiğin ve hayallerimizin peşinden koşmanın ne denli önemli olduğunu her zaman vurguladığın için.
  • yaklaşık iki ay önce tanıdığım sempatik, cana yakın ve etkili bir iz bırakan insan. projelerini uzun uzun konuştuk ve ikna oldum. bu işin parasal kısmı ve süreçten memnunum. bir de ufkumu açması açısından yaptığımız uzun sohbetler var ki işte onlar paha biçilemez. ''hayalleri olan insan durdurulamaz.''
  • kendisine dijital para sektörünü araştırırken rastladığım ve iyi ki rastladığım kişi. bu sektöre girmek istiyordum uzun zamandır. hem bilgi eksikliğim vardı, hem de öz güven eksikliğim. ne yapacağımı düşünürken bir arkadaşımın tavsiyesi ile ulaştım. beni sıkılmadan dinledi ve hem o güveni hem de aklımdaki soru işaretlerini kaldırdı. şu anda dilediğim yatırım aracını bulduğumu düşünüyorum.
  • piyasadaki çakma ve pr ürünü kişisel gelişim uzmanlarını gördükçe, değerinin daha da anlaşılması gerektiği kanaatimin depreştiği şahsiyet. en azından bu alandaki kitaplarını dahi okumanız yeterli. tavsiye ederim
  • coinspace batmaz, kacmaz dedigi videolari vardi. silinmeden izleyin bakin ornek

ornek 2

simdi bu adamin hala arkasindan gidecek adama ben ne diyeyim? yukarida zaten bu adami destekleyen entryler var. bu videolari izleyip neden hala arkasindan kostuklarini belki aciklayabilirler.

coinspace sirketinde kac milyonlar gitti? daha toplayacak para var demek ki.

isin en ilginc yani daha once boyle olusumlarda para kaybedenlerin yine yeni bir olusum var dediklerinde en basta kosmasi ve yine kaziklanmasi.

ne bu adamlar kaziklamaya, nede kaziklananlar kaziklanmaya doymuyor.

ha bu arada adamin konusmasi ikna edici, ataturkcu duzgun bir adama benziyor o ayri.
  • uluslararası dijital para aleminin türkiye şubesi gibi bir adam. firstcoin projesi eğer dediği gibi ilerlerse ki şu anda ilerliyor, gerçekten bir çok kişinin hayatı değişebilir. he rist var mı? risk var. bitcoinin bile geleceğinin belli olmadığı bir yatırım aracında tabii ki risk var. peki bitcoin'de riski alanlar şu anda ne durumdalar? risk almaya değecek bir risk.
  • türkiye'de dijital para dünyasında rehber niteliğinde bir adam. firstcoin projesiyle ses getireceğe benziyor.