• galatasaray spor klübünün yönetim kurulu üyesi.
  • 1955 istanbul dogumlu olan durust galatasaray lisesi ve bogazici isletme bolumu mezunudur.
    gs da profesyonel olarak voleybol oynamistir.durust sirketler grubunun ortagidir.
  • st benoit da okuyan murat durust adli kisinin de babasidir ayni zamanda ..
  • galatasarayin 2 sene sonra, bu olmazsa da ileride bir tarih te baskan olmasi kuvvetle muhtemel kisi.. kendisi bir gs yoneticisinde bugune kadar olagelmis tum ozellikleri tasimaktadir..
  • seneler önce alo fabrikasını satan, her zaman türk futbolunda örnek olarak gösterilebilecek yönetici,işadamı.
  • soyadi yuzunden "soyadiniza uygun davrandiniz tebrik ederim" gibi laflara hedef olan kisi.
    (bkz: soyadina gore insan yargilamak)
  • basketbol şubesindeki forma skandalı üzerine '' yönetimin olaydan haberi vardı '' şeklinde bir açıklama yaparak bu olayı tezgahlayanlar arasında olduğunu açıkça göstermiştir.

sayın ali dürüst ve yandaşlarının ilk faaliyeti bu değil tabiiki. başta hıncal uluç olmak üzere bazı yazar ve medya kuruluşlarının rijkaard'a ve futbolculara olan garip eleştiri ve haberlerinin çıkma sebebide bu insanlardır.

galatasaray'da kongre klasiğidir, yalancı pozlar verilir. kazanan, kaybeden elleri kaldırır falan.'' dosthane havada geçen bir seçim oldu '' mavraları duyulur ağızlardan ama her ne hikmetse her seçim dönemi binbirtane alicengiz oyunu olur. hatta takımın iyi gitmesi muhalefetin zerre sikinde değildir şu anki durumda olduğu gibi. sonra koltuğa oturdukları zaman büyük galatasaraylı olurlar. koca camianın basketbol şubesinin muhtemelen ligden düşecek olması ve zedelenen imajı onlar için hiç önemli değildir.

ulan koltuk, neler yaptırıyorsun adama.
  • galatasaray'ın yönetim kanadının uğur uçar'ı. senelerdir geleceğin başkanı diye lanse edilmenin ekmeğini yedi. genç semih bir geleceğin başkanı ali dürüst iki.
  • ilk seçimlerde galatasaray başkanlığına aday olacağını açıklamış kişidir. buyrun bu da haberi.
  • hala başkanlık için bir şarttır, iki şarttır, üç şarttır, dört şarttır ondört şarttır diye türkü söylüyor. ısına ısına buharlaçacak ama yok hala ısınması gerekiyorsa gönderim anadolu'ya bir takımda kiralık olarak başkanlık yapsın, pişince geri alalım. anlamadım ki hala neyi bekliyor?
hesabın var mı? giriş yap