• yıldırım demirören döneminde görevli olan, nihat özdemir döneminde görevine devam etmekle kalmayıp, tff beşinci başkan vekilliğine atanmış kişi. aynı zamanda tff amatör kurul başkanı, türkiye amatör spor kulüpleri federasyonu başkanı, istanbul amatör spor kulüpleri federasyonu başkanı. istanbul’da bine yakın, türkiye’de binlerce amatör kulüp varken farklı farklı makamlarda amatörleri temsil edecek farklı mekanizmalara gelebilecek başka isim kalmamış da bütün makamlara gelmiş anlaşılması zor. amatörlerle ilgili gelinebilecek bütün makamlara gelen kişinin işi amatörlerle mi ilgilidir ? yoksa profesyonel takımların, tff üst düzey yöneticileri tarafından angarya olarak görülen kupa törenlerinde madalya dağıtmak mı ?
  • yöneticisi olduğu amatör spor kulüpleri başkanlığı görevini yerine getirmeyen, futbolcuları görmezden gelen şahıs
  • amatör spor kulüpleri federasyonu başkanı olarak pandemi döneminde amatör futbol'un başlamaması için elinden geleni yapmıştır. binlerce futbolcu seni beddua ile andı.
  • amatörde emek veren bir çok futbolcunun, atrenörün, hakemin, saha komiserinin hakkını yemiş olan vasıfsız bir kişi. tek bildiği kürsülere çıkıp ben şurda top oynadım ,şurda yöneticilik yaptım diyerek kendisini övmek.
  • tekrardan askf başkanı seçilmiştir.
hesabın var mı? giriş yap