şükela:  tümü | bugün soru sor
1491 entry daha
  • lovren ölsün, sürünsün diye yorum yapan zippo.
    senin yapacağın yorumun da, futbol bilginin de, sana spor yorumcusu değerini atfedenin de amk.
  • kendisi bikaç sene önce evlenmişti. hava evliliği devam ediyor mu merak ediyorum. bu kibir ve egoya sahip birine akıl sağlığı yerinde bir kadının tahammül edebileceğini düşünmüyorum.
  • lovren konusunda ne diyorsa %100 doğru olan adam. ulan lovren gibi semih kaya kılıklı bombanın liverpool'da ne işi var? adam sezonun en önemli maçında * takımın defans hattını resmen yerle yeksan etmekle beraber, yahu son dakikalarda kendisi hücuma çıkmışken, kornerden gelen topu kafayla rakibin önüne indirmesi neydi öyle? bu adam yeteneksizdir. tek başına bam üçlüsü kadar dahi topcu değildir, sergio almaguer'dir, emekli cris'dir.

ali ece'yi yiyin, ama lovren üzerinden yemeyin. hazmedemezsiniz, ekşilik kalır, tat vermez. dönüp bakınca ikna olmazsınız.

* (bkz: 3 ocak 2019 manchester city liverpool maçı)
  • türk futbolunun akp'si olan malum takımın taraftarlarınca linç edilmeye çalışılan yorumcu. kime sapladı bilmiyorum ama sapladığı kişinin defansına ilk olarak gs'li lovren'ler koşmuş. *
  • lovren ve atarlı tweet odaklı olarak kendisine yönelik eleştiriler bir linç değil, bence bir hayal kırıklığının eseri. şahsen ben kendisini dinlemeye pek tahammül edemiyorum, çok itici bir tarzı var, konuyu çok dağıtıyor, anlatacaklarını kompoze edemiyor. gereksiz uzun konuşuyor. tarzı da dikte edici. sevimsiz geliyor bana, ama insanlar fazla anlam yüklemiş. gördüğüm kadarıyla kendisinde öfke kontrol problemi var. bir insana sakat kalsın demek bildiğin ruhsal bozukluk. inşallah senin de çenen kırılır mı diyelim biz de? ne kadar tinerci olduğu bir yerde patlayıp görünüyor işte.
  • kendisini çok sevmeme, programlarını ve videolarını kaçırmadan izlememe rağmen, özgür buzbaş ile çektiği son videoda iyice conta yakmış, kafayı sıyırmış, deli deli hareketler yapmıştır.
    ilk defa dün rahatsız oldum izlerken, yorumlarını, hikayelerini beğendiğim eski sporcu ve spor yorumcusu.
  • kendisi bizim leş spor medyasında az sayıda takip ettiğim yorumculardan biriydi. o da terbiyesizmiş:) bu toprakların havasını soluyan suyunu içeni kibir bir şekilde ele geçiriyor sosyolog arkdaşlar bunun üzerine bir araştırma yapmalı.

lovren hakkındaki yorumlarınada katılmıyorum. lovrenın kapasitesi bellidir ve hiç bir zaman standartının altına düşmüyor üst düzey bir takımda oynayabilecek yeteneğe hiç bir zaman sahip olmadı ve potansiyelede sahip değil, illa birini eleştirecekseniz onu liverpol gibi bir takıma transfer eden sportif direktörü ve onu oynatan teknik direktörü eleştirin
  • sen kimsin lan? lovren'in tırnağı olamayacak kadar basit bir insansın. lovren sakat kalsa zil takıp oynayacak kadar karakter eksikliği çekiyorsun.

insanlıktan hiç mi nasibini almadın da lovren bir kaç hata yaptı diye hakkında çok gaddarca konuşuyorsun. adam kaza geçirsin istiyorsun. tüh be.

kıymeti harbiyesi olmayan yorumcumsu.

en ağır sözlerimi sana gönderiyorum. burda yazsam gg olur. lovren hakkında ne diliyorsan başına gelir de akıllanırsın umarım.
  • kanaatimce kendisi kibirli filan degildir, gerci eksi sozluk sosyolog ve psikologlari diyorsa kesin dogru tespittir! bu arada bazi entrylerden yola cikarsak lovren de sözlükte yazmakta, helal olsun turkceyi iyi ogrenmis :)
  • kendisini severim, futbol bilgisine de güvenirim. kaan kural ile yaptığı ters köşe programını da ara ara youtube'dan açar izlerim ama son zamanlarda şu lovren konusunu fazla abartıyor, aşırı tepkiler veriyor. umarım tepkilerini biraz daha kontrol altına alıp samimiyetini aynı şekilde muhafaza edebilir.
22 entry daha