1326 entry daha
  • kendisini savunanlarca "internet ergenlerinin" saldırısına uğradığı düşünülen yorumcu. kuvvetle muhtemel kendisi de benzer şeyleri düşünmekte. ama, bir de aması var.

çok şükür sosyal medya olsun, ekşi olsun bu gibi mecralarda kendisinin de, lovren'in de adının yeni yeni duyulduğu çağlara yetişmiş insanlar çoğunlukta. o yüzden kimse vay ergenler, vay anonim klavye delikanlıları diye bıdıbıdı yapmasın.

efendi adamdı, ne söylediğini bilir, derya deniz futbol bilgisi vardır, hasta beşiktaşlı da olsa objektif gözükeceğim diye saklamaya çalışmaz, mantıklıdır derdik zamanında kendisi için. görüyoruz ki ana akım olma sarmalına malesef ali ece de kendisini kaptırmış. benzetmek gibi olmasın ama, bu tip zamanında "marjinal" gözükmüş (bakın olmuş demiyorum) fakat sonraları ana akımın popülaritesini kazanınca abarttıkça abartan figürleri görünce aklıma rahmetli kemal sunal'ın koltuk belası filmi geliyor. sanırım, izleyenler ne demek istediğimi anlamıştır. işte bu son her bir şey yazana giderek düşen üslupla cevap yetiştirmeler falan hep bu durumun getirileri. kendisini zamanında severek takip eden çoğu kişi eminim şu an "yazık lan" diyerek izliyordur olanları.

ha, lovren'in de eski zamanlarını biliriz elhamdülillah. ta, dinamo'dan lyon'a ilk geldiği günlerden hem de. lyon da lyon hani. lisandro lopez'li, lloris'li, gomis'li, bastos'lu, pjanic'li kadrosuyla real madrid'i eleyip cl yarı finaline kadar akmışlardı. işte öyle bir takımda ilk kez parladı lovren. o günden bugüne de üstüne koya koya dünya kupası finali gördü.

düşünüyorum da, ali ece bugün lovren'i karşısında görse ne diyeceğini şaşırır, eli ayağı birbirine dolaşır "ehe, mehe take a photo pls" der de o fotoğrafı sosyal medyada "kulağını çektim" diye paylaşırdı. *
  • an itibariyle imaj düzeltme çalışmalarına başlamış yorumcu. twitterda kendisine yazan herkese paşam,kardeşim diye hitap edip sevgi pıtırcığı şeklinde cevaplar yazıyor.
  • lovren'in bir tarafına takmayacağı adam.

yılda bilmemkaç para* alan adam, türk televizyonunda kendisine yorum yapan adamı takar mı be kardeşim?
    çerez parasıyla döver.

ali ece çok kral adam olabilir, çok iyi bir insan, çok kaliteli bir spor yorumcusu olabilir. öyledir de. ona lafım yok. bana ne yani sonuçta. ama abicim bu lovren muhabbeti de baydı be. ne bu lovren, lovren, lovren... bööğkk yani. hadi abicim.
  • ahkam kesmek, yüksek perdeden konuşmak, tökezlediği anda karşısındakini linç etmek.

ne çok benzeşiyoruz. o halde sen de bizdensin!
  • berenin altı tam bir kapalı kutudur, adeta bir (bkz: kuzey kore) . ulan kapalı kutu deyince de (bkz: rakiplerimizi tanıyalım) demesem içimde kalırdı.
1139 entry daha
hesabın var mı? giriş yap