• bu isin sakasi falan kalmadi artik; bu ulke bitmistir arkadaslar. bu heriflerle ulkenin bir gelecegi yok. artik turkiye'nin istikameti, misir, pakistan ve banglades gibi ulkelerle ayni yonedir.
  • hey gidi gata kimlere kaldın. akp'ye
    oy veren kadınlar bir bakın ne diyor kocanıza :
    "allah size on tane ruhsat vermiş, aldınız
    bir başkasını sevdiniz onu da alın."

türkiye’nin köklü kurumlarından gata, yeni adıyla sağlık bilimleri üniversitesi gülhane eğitim ve araştırma hastanesi sozde başhekim yardımcısı.
  • herif ağır sapık çıktı... kadın kadın diye kafayı yemiş.

https://pbs.twimg.com/…3mbt?format=jpg&name=900x900
  • gülhane askeri tıp akademisi (gata) derken bile titrediğin bir kurumdan, böyle garip arap götü sevicilere kalmış bir sağlık sistemi.

hiç sevmesem de yılmaz özdil yıllar önce konuya şöyle değinmişti.
  • görevden alınması yetmez. bu herifin yargılanması gerek. devletin değerlerini küçük düşürmeye çalışma, halkın bir kesimini kışkırtmak gibi suçlamalarla her an herkesin bir tweetten içeri atılabildiği bir ortamda bu adam gibi yobazlar da yargılansın. ama yer mi ? yemez.
  • hekimliğin ve akademisyenliğin yüz karasıdır.
  • tıpta uzmanlığı olmadan bir sürü devlet kurumunda yöneticilik yapmış ve yapmakta olan şahıs.
  • bir tepki gördüğü zaman "15 temmuz, cehape zihniyeti, israil, ermeni" gibi söylemlerde bulunanlardan. kalitesi buradan belli olan şahıs.

hakkında pek bir şey bilmiyorum, google'da da bulamıyorum. 15 temmuz diyerek kendini eleştirenlere saldıran bu şahıs 15 temmuz öncesi nerede görev yapmaktaydı bilen var mı? bulunduğu konuma asker hastaneleri sıfatının içi boşaltıldıktan sonra mı geldi merak ediyorum.
  • olaydan haberim yok. gazetede tipi görünce çocuk tecavüzcüsü tarikat şeyhlerinden biri sandım.. adam gata başhekim yardımcısı çıktı..
hesabın var mı? giriş yap