şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: ukte dolduruyorum)
  ortaokul ve liseden sinif arkadasım
  (bkz: nisantasi isik lisesi)
 • ay inanmiyorum bizim okulda haberlesme asistani seker mi seker insan..
  icimden:
  -hocam meraba...ay inanamadim sizi sozlukte gorunce..
  demek getiren baslik oldu su anda
 • adına başlık açılmasına çok şaşırdığım, kendisini yıllıklardan tanıdığım lisedaş insan.
  tek diyaloğumuz yıllar öncesinde bir mezunlar gününde, tofita şeker üzerine gerçekleşmiştir.
 • itüdeki yüksek lisans çalışması werner - von siemens mükemmelliyet ödülü ile ödüllendirilmiş, sonrasında notre dame üniversitesine giderek araştırma görevliliğine başlayıp eğitimine devam etmiş ve orada yengemizle tanışmış aile büyüğüm, akrabası olmakla gurur duyduğum yüce insan
  detaylı bilgi için
  http://www.nd.edu/~apusane/
 • super insan.
  taniyip da sevmeyeni yok gibi.
 • mükemmel adam. iki yıl önce kendisinden aldığım elektrik mühendisliğine giriş dersi sayesinde tanısam da hala her gördüğümde selam verir bana, muhabbet ederiz öyle akademik çerçevede. okul başvurularımda bana elinden geldiği kadar yardım etmesi de cabası.*

  university of notre dame'da ayrıca uygulamalı matematik master'ı da yapmış. bir de akademik soyağacına şuradan ulaşmak da mümkünmüş.
 • abartısız söylüyorum, kendisi hayatımda gördüğüm açık ara en iyi hocadır. ilköğretim, lise ve üniversite hayatım boyunca tahminimce 50-60 farklı kişiden ders almışımdır. fakat böyle enerji dolu, sempatik, komplekssiz ve iyi anlatan bir hoca daha önce görmedim. sadece hoca olarak değil, insan olarak da mükemmel bir insan. keşke yaşıtım olsa da böyle bir kankam olsa.
 • dün okuldaki* bir sunum sırasında tanıştığım ve tanışmakla çok memnun olduğum elektrik-elektronik mühendisliği hocası güzel insan. önceden kb koridorlarında gördüğüm zamanlar kendisini doktorasını bitirmek üzere olan bir asistan zannediyordum. meğer hocalığa başlayalı 4 yıl olmuş, hem de bölüm başkan yardımcısıymış. kendisi hem çok kibar, hem çok mütevazi, hem de mizahi yönü çok gelişmiş bir insan. sunum yapılan lise öğrencilerini yaptığı espirilerle kahkahalara boğmuş ve benim gibi bir araştırma görevlisine de dengi bir insanmışım gibi davranmıştır. umarım hayatta her şey istediği gibi olur.
 • asiri iyi niyetliligi ve ogrencilerle kankaliga varan iliskileri sayesinde son 5 yildir muhendislik fakultesi kapsaminda "excellence in teaching award" odulunu goturen bogazici universitesi elektrik-elektronik bolumu docenti. sahsen bolum icerisinde o odulu kendisinden daha cok hak eden baska hocalar mevcut (bkz: hamdi torun) (bkz: bulent sankur). ama gene de ali emre pusane candir!
 • 2016 yılında da eğitimde üstün başarı ödülü'nü (excellence in teaching award) almış boğaziçi'nin en kıymetli hocalarından biri, elektrik elektronik mühendisliği bölümünün ise en kıymetli hocasıdır.

  bu ödülü bölümde kendisinden daha çok hak eden bir hoca yoktur; hele selamınıza cevap vermeye tenezzül etmeyen bülent sankur aday bile değildir.

  öğrencisini derslerin, notların ötesinde gören, onlara gerçekten değer veren bir hocadır. bayram tatili haftası 1 akşamını, okul dışında bir tiyatro grubunda yer alan bir öğrencisinin yeni sezondaki ilk oyununu izlemek için ayırmış, sosyal medya hesabından oyuna ve öğrencisine destek olmuş yüce gönüllü bir insandır.