şükela:  tümü | bugün soru sor
  • istanbul anadolu yakasındaki trans mafyasının reisi. trans kadın olarak kullandığı adı; aşkın güldiken. emri altında seks işçisi olarak çalıştırdığı bir çok trans kadın olduğu söyleniyor. o bölgede çalışmak isteyip gücü yetebildiği trans kadınları haraca bağladığı, vermeyenleri ise eylül cansın hadisesinden anlaşıldığı kadarıyla çeşitli işkencelerle ölümden beter ettiğine dair adli makamlara da yansıyan iddialar mevcut.

    bunlar dışında da bir çok sabıka kaydı olmasına rağmen halen elini kolunu sallayarak dolaşıp, gücü yetebildiği insanlara zarar verebilme rahatlığına sahip birisi. gerçekleştirdiği bunca zulme, uyuşturucu batağına sapladığı ve kanına girdiği birçok insana rağmen halen hakkında hiç bir işlem yapılmayıp kaldığı yerden devam edebilmesi, bu memlekette vatandaşı koruyup kollaması gereken adalet denen mekanizmanın gerçekten sadece bir hikaye olduğunun kanıtıdır. (bkz: #48188357)
  • yankı bayramoğlu'nu evinde darp ettiği iddia edilen şahıs. hatırlarsanız, bu ikilinin eylül cansın'ın intihara sürüklendiği süreçte aslan payına sahip olduğu söylenmişti.
  • yaptığı yanına kar kalanlardan. adaletini sikim ben bu ülkenin.