• iki ismiyle birlikte anılan, bu nedenle ikinci adı soyadı gibi algılanan beşiktaşlı futbolcu.

(bkz: ali eren beşerler)
  • kim ulan bu rizenin defansindaki at kuyruklu zenci sorusunu sordurdu bana az once. bilemezdim ki ali erenin evriminin bir parcasiymis bu. duz beyaz forma pek yakismis yigidime, psikopatima..
  • çaykurrize'de ferrarili oyuncu olmuştur kendisi. libero'da oynarken maçta onlarca kez pas attığı takım arkadaşı ise tofaş şahin le antremanlara gelmektedir. ilahi adalet bu mudur diyorum sayın seyirciler.
  • youla' ya koridorda attığı kafa sonrası ilhan cavcav' ın "bir keresinde de piri' yi elinden almistik. bu hareketler onun için anormal şeyler degil" dediği futbolcu.
  • youla'ya attığı kafa sonucu youla ve ilhan cavcav davacı olacaklarını belirtmişlerdir bu zat karşısında, sonuna kadar giderler mi bilemem..
  • toshack bjk hocasiyken kendisine "ali eren sakatti oynayacak mi bu macta" diye sorulan bir soruya;
    evet ali eren sakat, kafadan sakat diyerek cevap vermisti.
  • hele ali eren kardeşimizin özellikle hürriyet gazetesinde her kendisi haber olduğunda kullanılan bir fotografı vardır evlere şenlik.. fotografta ali eren elinde bir dürümün yarısını ıssırmış, tıka basa dolu ağzıyla o lokmayı çiğnemeye çalışmakta ve bi yandanda kameraya kesik atmaktadır.. pozun güzelliğini tahimin edebilmişinizdir sanırım..

(bkz: bana mutluluğun fotografını çekebilir misin abidin)
  • kendisi recep çetin'le başlayan beşiktaş futbol takımındaki yakışıklı futbolcu, güzel adam ekolünün devamı şeklinde transfer edilmiş ve uzun süreler bu ünvanını başarıyla taşımıştı. yerine gelen bebek surat emre aşık'ı tasvip etmemiz mümkün değildir. beşiktaşın en kısa sürede daha gerçekçi bir veliaht bulmasını diliyoruz.

ayrıca eşi güneşlideki garanti ödeme sistemleri servisinde çalışırdı nişanlılık sürecinde. ali eren bir maşta bacak arasına tekme yediğinde ertesi gün çok moralsiz olduğu gözlenmişti iş arkadaşlarınca.
  • beşiktaş'da oynadığı dönemde taraftarların "yakışıklısın, karizmatiksin, çağla şikel tostunu yesin" diye tezahurat yaptığı futbolcu.
  • çocuklugumuzdaki mahalle maçlarında, çirkin, belalı, biçak çeken ama iyi oynayan, mahalle tabiriyle deli top oynayan bir çocugun mahalle serseriliğinden 1.lig futbol takımının altyapısına seçildikten sonraki halinde vuku bulan ama daha çok tipiyle ön plana çıkan futbolcu.
    o bir çirkin kral*
hesabın var mı? giriş yap