şükela:  tümü | bugün soru sor
 • miliyet gazetesi magazin aparati.. ruhen ve bedenen tam bir ahmet yilmaz karikatürü..
 • trabzonlu oldugunu ve 30 derecede kaynadıgını soylemiş okan abime korku vermeye çalışmış gudik adam. zannımca yazar sebahattin eyüboglu ile mutlak bir akrabalığı vardır aynı zamanda. bunlar aile olarak hep okumuş adamlardır yazar, magazinci, düşünür bile mevcuttur ailelerinde... önümüzdeki günlerde aile fertlerinden birine ait trabzondaki evi de müze haline getirilecektir.
 • 2 senedir okan bayülgen ile ilgili haberlere gazetesinde yer vermeyen milliyet gazetesi magazin servisi müdürü.
 • yunanistan'dan türkiye''ye yılda satılan 100 bin ton pamuğun yaklaşık üçte birini satan şahıs (bkz: isim benzerliği)
 • vancouver şehrini venkovır diye söyleyeceğine vansover diyerek lan böyleleri editörmü oluyo dediğim şahsiyet.
 • (bkz: ayar mağduru)
 • bülent ersoy'un osuruk haberiyle ilgili paragrafına,

  "şu internetçiler bi alem"

  diye başlayarak, memleketimin kalifiye editör profilini çizmiştir bana, allah ondan razı olsundur.

  halka hitaben yazdığı için müthiştir tabi ona lafımız yok,

  de mi la internetçiler ?

  şş laa ?
 • dünya iyisi,sadece isminden dolayı bile sevmemin mümkün olacağı,anında kanımın ısındığı mükemmel bir eşe sahip milliyet yazarı.magazinci olmasına rağmen tam bir araştırmacı-gazetecidir kendisi.
 • "alice harikalar diyarinda" tadindaki kosesinde bugun kurtlar vadisi pusu dizisindeki kadin karakterlerin az olmasindan dert yanmis "arastirmaci gazeteci" magazincimizdir kendileri...

  efendim, zati alilerinin kadin erkek esitliginden anla(ma)digi cercevede dizi yapimcilarina su satirlarda seslenerek cozum onermistir: "dizide anlattığınız dünyanın insanlarının çoğu kazandıkları paraları su gibi harcar. artık lüks masaj salonları, restoranlar, barlar mı olur bilemem... erkeklere su gibi para harcatanları da diziye katın ki "kurtlar vadisi pusu" şimdiki maço görüntüsünden kurtulsun."

  neymis, dizideki maco erkeklerin kazandigi mali ve parayi harcayan/somuren edilgen mahluk olarak bir kac tane daha kadin katmaliymisiz ki dizi maco goruntusunden kurtulsunmus...

  yani guclu, iradeli, metanetli, akilli, etkin ve etken kadin gerekli degil; vitrin susu olarak kadin lazim bu diziye! lutfen yapimci arkadaslar, su ali abinizin dediklerini tecrubelerini dinleyin... su diziye yirtmacli etekli, comert dekolteli, erkek'inin bardagina viski dolduruveren guzel ve bakilacak kadinlar katin ki ali bey gibi meslek icabi diziyi izlemek zorunda olanlarin gozleri bayram etsin, haydi ama daha duruyorsunuz, isbasina...!

  http://www.milliyet.com.tr/…/29/magazin/yazali.html