şükela:  tümü | bugün
 • 16 mayıs 2021 sedat peker açıklamalarında ismi geçmiş iç işleri bakanı süleyman soylu’nun danışmanı

  sedat peker: “süleyman soylu'nun ali faik hacıoğlu diye danışmanı var. bu kişi 1.6 milyon liralık arabaya biniyor. trabzon'a 5 milyon tl'ye ev yaptırıyor. danışman maaşı 10 bin tl ya vardır ya yoktur. danışmanı bile zengin..."
 • süslü'nün danışmanıymı.

  1.6 milyonluk araba, 5 milyonluk memleketlerine ev.

  vay vayrum vay şekercilik.
 • yaptığı açıklamayla "eroin, kokain satmadım; kimseyi öldürmedim, devletime, milletime ihanet etmedim" diyerek kendini savunmuş. peker'e de fetö artığı demiş.

  bahse konu arabayı borçlanarak aldığını, evin değerinin iddia edilenin 6da 1i kadar olduğunu ifade etmiş.

  adamlar allah mahçup etmesin diye diye hakikaten mahçup olmuyorlar. oyunda hile yazsan bile bir sınır oluyor, bunlarda hiç yok.
 • bunu verirlerse ipin ucu gelir. bakalım.
 • adam kendini tanımlarken diyorki trabzon'luyum.babam 37 yıllık devlet memuru.2002 yılında akparti gençlik kollarına girdim.bugünlere geldim.
  bakan danışmanı diyince akla işte ülkenin en iyi üniversitelerinde okumuş,mastırını doktorasını yapmış bilgili insanlar akla geliyor.
  akp ilçe teşkilatında takılmak ve 15 temmuz'da gerekeni yapmak bakan danışmanlığına yetiyorsa.vay halimize.
 • bir insan nasıl borçlanarak 877 bin tl'ye araba alır, hem de devlet memuru iken merakımı gark eden trabzonlu memur. maşallah akp iktidarında şahlanmayan akpli yok. biz 200 bin liralık araba alacağız derken göbeğimiz çatlıyor, kırk kere düşünüyoruz.

  vallahi helal olsun, billahi helal olsun. yiyin aslanlarım.
 • bulunduğu mevkiyi kullanarak kamunun kaynaklarından kendini zengin ettiği söylenen şahıs.

  süleymanın danışmanıymış. akp den hesap sormazsam namerdim diyen süleymanın.
 • zamanında saygı öztürk'ün nasıl bugünlere geldiğini anlattığı şahıs.

  --- spoiler ---

  ...

  memuriyete de onlar giriyor

  kimilerine belediyelerin işleri veriliyor, kimileri “fırsat bu fırsattır” denilip memur yapılıyor. hele halk oylaması yaklaştı ki bunu tam anlamıyla fırsata dönüştüren akp'liler var. içişleri bakanı süleyman soylu da bunun öncülüğünü yapanlardan… sadece birkaç örnek vereceğim:
  akp trabzon il yönetim kurulu üyesi salih çoban ve ali faik hacıoğlu, akp gençlik kolları il başkanı erdem sürmen, gençlik kolları il başkan yardımcısı selahattin aydınlı, sınavlara girmeden, kpss için ter dökmeden, uykusuz kalmadan açıktan atamayla içişleri bakanlığı'nda bakan müşaviri olarak göreve başlatıldı.
  önce müşavirliğe başlatılıyor, sonra başka yerlere yatay geçişleri sağlanıyor. trabzon gençlik kolları il başkanı erdem sürmen ile yardımcısı selahattin aydınlı, içişleri bakanlığı'nda göreve başlatıldı, kısa süre sonra trt'ye geçişleri sağlandı. ilginçtir, partili olunca trt'ye gitmeye bile gerek yok. bakanın yanından ayrılmamak yetiyor.
  ....

  --- spoiler ---

  https://www.sozcu.com.tr/…asini-yapiyorlar-1759731/
 • 15 temmuz'da ne gerekiyorsa onu yapmış. şahsen ben ikna oldum.

  edit: imla.
 • açıklamasını okuyunca bu açıklamayı kim yazmış olabilir diye düşündüm?

  fahrettin senmisin?