• sanki her pozisyonda korkunç birşey oluyormuş gibi bağıran spiker.
    olm gol pozisyonu lan sadece bu. niye çocuğunu ekmek bıçağıyla kesiyorlarmış ya da annen balkondan düşmek üzereymiş gibi bağırıyorsun?
    yan komşum geldi dün bişey oldu zannetmiş bu herif yüzünden.
  • ısrarla her maçta kaçan önemli bir gol fırsatından sonra:

“yüzde doksan dokuzluk gol şansı” diye bağırmaktan vazgeçmiyor. son derece rahatsız edici.
  • bu adamın ismini ilk defa duymuş olamazsınız. taraflı anlatım iddialarını geçtim "fb tv mi yolladı" gibi şeyler görüyorum. ulan herkese bunu diyebilirsiniz de ününü "gs gol yiyince donakalan gs tv spikeri" olmaktan alan bir adama bunu demeyin bari.

sesinden hiç haz almam ama kendince tarafsız anlatmaya çalışıyor adam.
  • fenerbahçe rakiplerin ayarlarını o kadar bozdu ki artık maçı anlatan adamlara falan sardılar. rabbim kimseyi bu duruma düşürmesin.

fanatik galatasaraylı spiker.
  • galatasaraylılar, galatasaraylı ali ferahbot'a fenerbahçe maçını heyecanlı anlattığı için sövüyorlar dün akşamdan beri. gerçekten çok komik.
  • abi anladık tamam hakim ziyaş!
  • bağırmayı böğürmeyi iyi spikerlik sanıyor.
  • yayıncı kuruluşun, itici sen tonunun yanı sıra kelime dağarcığında yüzde doksan dokuzluk gol posizyonu dışında bir tamlama olduğunu düşünmediğim spikeridir.

kendini geliştirmek istiyorsa bu tabirden ve kasıntı ses tonundan vazgeçmeli, istemiyorsa da kafamızın içine etmemelidir.
  • konyaspor - ads maçında ahmet çalık için hıçkıra hıçkıra ağlamış duygulu spiker. o orda biz ekran başında ağladık.
  • bağırarak güzel maç anlatıldığını zanneden, kraldan çok kralcılığı can sıkıcı boyutlara ulaşmış itici spiker.
hesabın var mı? giriş yap