• 2004 cannes lions young creatives competition da 3. olan türk takımının yazarı. hint göçmeni. reiki üstadı. thumbs up insanı.
  • (bkz: al gore)
  • bbdo worldwide tarihindeki en genç creative director.

edit: artık değil.
  • iş hayatında en önemli olan ödül almaktır. hırs zaten yüzünden okunur bu arkadaşın. bbdo'da daha ne kadar kalır? kimbilir???
  • harhangi bir muhabbette adı geçtiğinde (genelde reklamcı, prodüksyoncu, oncu buncu tayfası geyiklerinde) daha arkasından iyi konuşulduğunu duymadığım zatı muhterem.
  • bir dönem rakip de olduğumuz, heyecanlı, hırslı eski sınıf arkadaşım. ve de sol frame de adını görmekle beni eski günlere götürmüş, şimdi muhtemelen aynı hırsla işine sarılmış güzel bir insan.
  • kendisine firişoptan ödüller almak istediğim tüzel insan.
  • turk reklamciliginin, yaraticilik ve basari odakli olmadiginin, dandik iliskiler uzerine kurulu oldugunun en iyi kaniti olan isinin ehli, iyi kalpli yazar
  • bir tesadüf sonucu çıktım karşısına, hiç bir bilgim yoktu hakkında. samimi ve çok içtendi. birikimi belliydi, sonradan öğrendiğimde geçmişine ve başarılarına şaşırmadım. belliydi. farklıydı ona karşı kimse önyargılı olamazdı, olsan bile ilk kelimesinden sonra pişman olurdun düşüncelerinden. çok uzatıp abartmak istemiyorum. büyük insan, karşısına sıfır olan hatta eksi olan birini alıp oturtmuştur. onun yaptıklarını kim yapıp, böyle alçakgönüllü olur. ben mi çok büyüttüm? hayır ölmeden tanınması gerekenlerden. ufuk genişletir, ışığını paylaşır.
hesabın var mı? giriş yap