şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kanal 1 ekranlarında yayınlanan kelime oyunu adlı yarışmayı sunan kişi
 • sunduğu kelime oyunu adlı yarışmada gördüğüm kadarıyla elbet ama,
  sıcak bir elektriği var bu arkadaşın, sempatik, samimiçok da ileri gidersem, arkadaşım olsun, sohbet edeyim dediğim adamlardan.
  bir de arabasının altındaki aksamlara paslanmasın diye vazelin sürdüğünü itiraf etmişti bir bölümünde yarışmanın.

  http://www.kanal1.com.tr/…kelime_oyunu_1,52705.html
 • gecen gun katilan bir bayan yarismaciya demedigi ovguyu birakmadiktan sonra, en son "heyecanlaninca alninizda cikan damar cok tatli" diyerek sulanma isinin suyunu cikaran sunucu!
  yarismacilara kolaylik sunarken cepten vermis gibi davranirken, zorda kaldiginda "zalim reji, acimasiz reji" gibi laflarla topu rejiye atmaktadir.
  habire yanaklari kizaran cocuksu yuzunu sakalla kamufle etmeye calistigindan nam-i diger "cocuk suratli adam"
 • bir süre vazgeçemediği soğuk duruş ve yarışmacıyla koruduğu keskin mesafe nedeniyle önceleri antipatik bulduğum, fakat git gide kullanmaya başladığı sıcak üslupla harmanladığı mimik, jestler ve hatta danslar sayesinde artık bir gözümle yarışmayı izlerken, diğerini de ne olur ne olmaz, belki yine bir enteresanlık yapar diye kendisi üzerinde tuttuğum kişidir, ailecek izliyoruz.
 • tanımadığım çok sevdiğim arkadaşlarım listemin zirvesini zorlamaktadır.

  içinden geçen ve aslında kullanmak istediği bıçkın üslubu, yarışmadaki ciddi duruşuna rağmen, bakışlarıyla olsun, "nokta nokta" tabiriyle boş bıraktığı cümleleriyle olsun, insanlara takılmalarıyla olsun, gizleyemeyen, hatta gizlemeyen ve hatta gizleyemeyesice, hatta ve hatta gizlemeyesicedir.

  geçenlerde bir yayında, zordaki yarışmacıya "ayrımcılık" kelimesini anımsatmaya çalışırken, bir işverenin, işe başvuranlar arasından kadınları direkt elemesini örnek göstermiş ve sözünün devamını "işte bu işveren de böyle sığır tabiatlı bir insanmış" diye getirmiştir.

  sevmiyor, bayılıyoruz.
 • yarışmacılar otururken kendisi program boyunca ayakta heder olan, programı samimiyeti ve muhabbetiyle izlenir kılan, yardım edeceğim diye neredeyse sorunun cevabını söyleyen iyi niyetli sunucu.
 • sevimliliğiyle, yarışmacıları kandırmaya çalışıp becerememesiyle, "yardım etmeyeceğim bu sefer." deyip yine dayanamayıp yardım etmesiyle, gülüşüyle türk televizyonlarının yıllardır ihtiyaç duyduğu sunucu tipidir kanaatimce. al, evde besle. o derece şirin.
 • bazı dangoz yarışmacılara kelimeyi bilebilmesi için inanılmaz derecede yardım eden, adeta yırtınan sunucu. ayrıca gayet sade ve güzel giyinen bir kardeşimizdir. bu adam giyinmeyi bilmiyorsa, giyinmeyi bilen nasıl giyiniyor diye merak uyandırandır.
 • ses çıkartmadan duramayan sunucu. şayet parmaklarını şıklatmaz ya da ellerini birbirine vurmak sureti ile ses çıkartamazsa, soru kartlarını önündeki masa benzeri yere sert bir şekilde vurmak suretiyle ses çıkartıyor. ilginç bir durum tabi ama mutlaka psikolojik bir açıklaması vardır.
 • yarışmacılara "harika gidiyorsunuz" veya "sizi durdurabilene aşkolsun" gibi övücü cümleleriyle anında nazar değdirebilen sunucudur kendisi. istisnasız her seferinde yarışmacılar bu övgü cümlelerinden sonra çuvallamaktadır.