şükela:  tümü | bugün
  • hani laf var ya, "evladım olsa sevmem". ben bu adamı düşmanım olsa severim, böylesine muhteşem bir insan.
  • çalıştığı kanala rağmen başbakana nasıl ayar verilir sorusunun cevabı olan zeki insan
  • koskoca tv kanallarının bile (kısaca yandaş medya) haber yapmaya çekindiği bir konuda herşeyi göze alıp (programının yayından kaldırılma ihtimalini) savunduğu fikrin arkasında durma cesareti gösterdiği için tebrik edilmesi gereken adam. öyle alışmış ki insanlar özgürlüğün kısıtlanmasına adam politik duruşunu gösterdiği için eleştirenler olmuş. demokratik toplumlarda bu normal birşeydir, bizim milletimiz bunu başkaldırı olarak yorumluyor ona yanıyorum.
  • seyredilesi bir programa imza atan adam.

imza attığı son icraat ile adamlığına adamlık katmıştır.

ciner, doğan, doğuş hepsini topla çarp karesini al ne yaparsan yap bir ali ihsan etmez.

çünkü adamlık matematik işi değildir; yürek işidir.

afferim len!...
  • zamanında kendisine neden olduğunu anlamadığım bi güven duyduğumu yazmışım. e neden olduğu belli oldu işte gtk. insan sarrafı olmuşum diycem de bu adamın insan olduğunu anlamak için sarraflığa gerek yok. eşşek olsam anlardım cnm yhaa.
  • bir kez daha* "iyi ki varsın" demek istiyorum kendisi için.
    iyi ki varsın ekranlarımızın tertemiz yüzü ve yüreği.

oyun bozan kelime oyunu
  • tam bir şugırboy.

ağzını yidiğim.
  • a: bilgisini, kıvrak zekasını kullanarak laf koyma sanatını kullanan kişidir.
    b: harf satın almadan cevap vermek istiyorum: ali ihsan varol
  • (bkz: güzel adam)
  • muhtesem bir insan olmasinin yani sira tahminimce mukemmel arkadaslari da olan bir adam. o hep adini duydugumuz 'devrim' bey de bu capulculukta onemli role sahip diye hissediyorum.
    (bkz: o isim tesaduf olamaz dostum)