şükela:  tümü | bugün
 • halkın sesini duyurmak için kariyerini gözden çıkarmış olan, parasızlığı, işsizliği göze alabilen fedakar televizyoncu.

  "iyiler kazanır"daki iyi insan..

  milyonların önünde halk için nefsini yok sayıp tarihe geçmiş akıl küpü kahraman..

  türk televizyonlarında kendisine benzer 10 kişi daha olsa, birşeyler değişebileceğini bizlere göstermiş olan iyi kalpli kişi.

  yaptığı işle hiçbir zaman unutulmayacaktır.

  bir de aklıma gelmişken: eşimin rahmetli babası, kanser olduğu haberini aldığı gün eve geldikten sonra koltuğuna oturmuş, televizyonu açmış ve her gün yaptığı gibi "kelime oyunu"nu açıp gülümseyerek izlemişti. çok duru, sakin ve iyilikle dolu bir insandı. tıpkı ali ihsan varol gibi...
 • bunda sonra canı da, topsakalı da, reytingi de bize emanettir. dokunamazlar.
 • artık bizden biri olmuştur. helal olsun sana.
 • bloomberg tv'nin yaptığı programı ekrandan kaldırdığı söyleniyor.
 • giydirmesinden dolayı işinden edilip ortada bırakılırsa, ilk maaşımdan kendisine bir miktar yardımda bulunmayı buradan açık bir şekilde taahhüt ediyorum.
  çok olmaz belki, hayat gailesi, biz de geçim sıkıntısındayız, ama elimden geldiğince yardımcı olurum kendisine.

  bu da not olarak düşülsün istedim.
 • zaten çok sevdiğim birisiydi; zekası, kültürü, bilgi birikimi belli. bunları kullanarak ağzını bile açmadan efsanelerin efsanesi de bir ayar vermiş, çok da güzel yapmış. bazıları izleyip izleyip hala anlayamıyor, çok normal. onlara 50%'nin kalan kısmı yardımcı olur artık. bloomberg tv kendisinin yaptığı programı yayından kaldırmak gibi bir hataya düştüyse kendi sonunu hazırlamış olur. binası neredeyse ankara'dan üşenmeden çıkar gelirim valla. bu kadar efendi, ekrana yakışan, dürüst bir adamı haklı duruşundan dolayı izleyicilerden mahrum bırakamazsınız.
 • işte zeki türk milleti budur dedirten örnek adam. helal olsun sana. sorularına da cevaplarına da helal olsun. o bir günde hazırladığın 70 soruya harcadığın emeğe helal olsun. o her zamanki muzipliğinle birleştirdiğin bu eşsiz ve özgün protestonu ekranda heyecanla izlerken şu acı dolu günlerde bizi biraz olsun gülümsettiğin için teşekkürler sana.
 • cevabı "gözaltı" olan soru yarışmacı tarafından yanıtlandıktan sonra "eğer bilemeseydiniz size şu şekilde ipuçları verecektim" diyerek yasal gözaltı süresi ve bu sürenin nasıl ve ne kadar uzatılabileceği konularında izleyicilere alt bilgi geçmiştir. gerçekten ağzına sağlık zeki ve zarif insan.
 • siyasete giremeyecek kadar zeki ve muhalif vatandas.
  daha zeki muhalif kim var?