şükela:  tümü | bugün
  • kredi çeksin taksidini ödeyeyim.
  • uzun süredir kinaye sanatını kullanarak bu denli güzel bir yayın yapan, hem de halkın önünde, televizyonlarda yapan başka bir insan tanımamıştım. helal olsun ihsan varol.

sunduğu yarışma olan kelime oyunu'nu da keyifle takip ediyorum. böyle televizyonculara, genel manada televizyonu seven bir milletin ihtiyacı var.

kovulsan da desteğimiz, iyi niyetlerimiz seninle ihsan varol. biliyorum ki seni hak eden bir kanalda faydalı işler yapmaya devam edeceksin. yeniden helal olsun!
  • bu saatten sonra o kanalda kalmaması gereken kişi.
  • haberturkle bloombergi toplasan bir adet kendisinden etmeyecek adam gibi adam.
  • dün akşam kelime oyunu yarışması yayınlanmayan programcı. bloomberg ht kanalından bir açıklama olmasa da, neden olduğunu hepimiz biliyoruz sanırım. bloomberg ht kanalını sadece kelime oyunu yarışması için izliyordum. bundan sonra sedece zap yaparken görürüm.

bu arada taksim gezi parkı olaylarının neden bu kadar ileri gittiğinin anlaşılması bakımından örnek olmuştur. konuşabilmek, eleştirmek, demokratik bir tepki vermek bile bu ülkede ceza sebebidir. insanlar artık bunlardan bıktığı için, nefes alabilmek için, yandaş medyada herşey güllük gülistanlık gösterildiği ama öyle olmadığını anlatmak için toplanmışlardır.
  • bloomberg ht diye bir kanaldan sayesinde haberdar olduğum adam gibi adam. bu halk senin yanında ve tarih isimleri asla unutmaz sen de adını gönlümüze altın harflerle kazıdın sayın ali ihsan varol.
  • en kötü gider chp'den milletvekili olur, chp de eskisi kadar dinazor yok, medyatik,sempatik,zeki.
  • kendisinin ne kadar kral bir insan olduğunu malum "kelime oyunu" programından önce de biliyorduk. bir kere bilgilendirici adam. yarışmacılara karşı çok canayakın. ayrıca ciddi görüntüsünü bozmadan süper espiriler, göndermeler yapan insanlara bayılırım ki ali ihsan varol bunlardan biri.

ancak süper bir twitter kullanıcısı olduğunu yeni öğrendim. özellikle sormazsam ölürüm soruları serisi muhteşemmiş. başlığının altında bulunsun istedim:

cinaslı kafile - akil adamlar
    hisseli haritalar kumpanyası - büyük ortadoğu projesi
    dostmodern - fuck buddy
    enfes pilsen - efes malt
    binek şaban - fiat doblo
    hayranat bahçesi - fan kulüp
    yarla karışık yağmur - romantizm
    naz yağmuru - kapris
    darp akademisi - karete kursu
    bel pıtığı - ayva göbek
    fal beyanı - kehanet
    toplu komut - halka sesleniş
    cinsel haciz - iğdiş
    sinirli değnek - haydar
    kalp kerizi - `platonik aş(ı)krt arena -twitterporsukla yakın akraba olan bir zart-ı muhterem -kokarcayar ekşisi -sen beni sevmiyorsunergen uyarı sistemi -oğlum bak gitahmet muhip geribas -ne güzel komşumuzdun sen jessica alba`
  • -bazı medya mensuplarında olmayan, 6 harfli.
    -d a ş ş a k

ilk canlı yayında bu soruyu sormasını dilediğimdir.
    adamlığını, zekasını, kalitesini göstermiştir. umarım hak ettiği yerlere gelir.
  • hiç ağzını açmadan, ufak laf sokmalarla ve ufak tefek twitter vuruşlarıyla işi kotarabilirdi. ama bununla yetinmedi, kendisine yakışanı yaptı. umarım yarışma programı sona ermez ve hiçbir şekilde zor durumda kalmaz.