şükela:  tümü | bugün
 • dün akşam kelime oyunu yarışması yayınlanmayan programcı. bloomberg ht kanalından bir açıklama olmasa da, neden olduğunu hepimiz biliyoruz sanırım. bloomberg ht kanalını sadece kelime oyunu yarışması için izliyordum. bundan sonra sedece zap yaparken görürüm.

  bu arada taksim gezi parkı olaylarının neden bu kadar ileri gittiğinin anlaşılması bakımından örnek olmuştur. konuşabilmek, eleştirmek, demokratik bir tepki vermek bile bu ülkede ceza sebebidir. insanlar artık bunlardan bıktığı için, nefes alabilmek için, yandaş medyada herşey güllük gülistanlık gösterildiği ama öyle olmadığını anlatmak için toplanmışlardır.
 • bloomberg ht diye bir kanaldan sayesinde haberdar olduğum adam gibi adam. bu halk senin yanında ve tarih isimleri asla unutmaz sen de adını gönlümüze altın harflerle kazıdın sayın ali ihsan varol.
 • en kötü gider chp'den milletvekili olur, chp de eskisi kadar dinazor yok, medyatik,sempatik,zeki.
 • kendisinin ne kadar kral bir insan olduğunu malum "kelime oyunu" programından önce de biliyorduk. bir kere bilgilendirici adam. yarışmacılara karşı çok canayakın. ayrıca ciddi görüntüsünü bozmadan süper espiriler, göndermeler yapan insanlara bayılırım ki ali ihsan varol bunlardan biri.

  ancak süper bir twitter kullanıcısı olduğunu yeni öğrendim. özellikle sormazsam ölürüm soruları serisi muhteşemmiş. başlığının altında bulunsun istedim:

  cinaslı kafile - akil adamlar
  hisseli haritalar kumpanyası - büyük ortadoğu projesi
  dostmodern - fuck buddy
  enfes pilsen - efes malt
  binek şaban - fiat doblo
  hayranat bahçesi - fan kulüp
  yarla karışık yağmur - romantizm
  naz yağmuru - kapris
  darp akademisi - karete kursu
  bel pıtığı - ayva göbek
  fal beyanı - kehanet
  toplu komut - halka sesleniş
  cinsel haciz - iğdiş
  sinirli değnek - haydar
  kalp kerizi - `platonik aş(ı)krt arena -twitterporsukla yakın akraba olan bir zart-ı muhterem -kokarcayar ekşisi -sen beni sevmiyorsunergen uyarı sistemi -oğlum bak gitahmet muhip geribas -ne güzel komşumuzdun sen jessica alba`
 • -bazı medya mensuplarında olmayan, 6 harfli.
  -d a ş ş a k

  ilk canlı yayında bu soruyu sormasını dilediğimdir.
  adamlığını, zekasını, kalitesini göstermiştir. umarım hak ettiği yerlere gelir.
 • hiç ağzını açmadan, ufak laf sokmalarla ve ufak tefek twitter vuruşlarıyla işi kotarabilirdi. ama bununla yetinmedi, kendisine yakışanı yaptı. umarım yarışma programı sona ermez ve hiçbir şekilde zor durumda kalmaz.
 • konuya yeni vakıf oldum, malum evde olduğumuz zamanlarda sadece uyuyabiliyoruz son günlerde.

  nasıl güzel bir insansın sen demek istiyorum buradan kendisine. nasıl özel bir insansın !

  reklam için yaptı diyenlere de bir çift lafım olacak; be gerizekalı, reklam yapacağım diye, programının yayından kaldırılmasını göze alacak kadar salak mı sandın sen bu adamı? sen mi ali ihsan varol? senin gibi mi? kaş yapacağım derken göz çıkartır mı?

  abi, o değil de, sen ne güzel bir insansın lan. coştum yemin ediyorum.
 • eisenheim' a benzerliği ile dikkatimi çeken program sunucusu.

  yaptığı şeyi cesaret olarak adlandırabilmek bizim açımızdan acı olsa da cesaretli bir adam olduğunu göstermiştir. maalesef ki ülkemizde cesur olabilmek, aslında yapmanız gerekeni yapmanızdan ibarettir bazen. bu oldukça basittir eylem aşamasında, ancak sonuçları da bir o kadar zordur. zaten sonuçlarıdır kişiyi cesur, yapılanı da zor sıfatına sokan.

  umarım yapılması gerekenin yapılmasının sıradan olduğu günleri göreceğiz hep birlikte.
 • hakkında girilmiş 926 entry'nin sahiplerini, 927. entrysini de kendim girerek ve kendimi dahil ederek, bu güzel adamı unutmamaya davet ediyorum.

  ola ki programı yayından kaldırılır ve göz önünde olan kanallarda iş yapamaz hale getirilirse, lütfen ama lütfen 3 ay, 10 ay, 2 yıl sonra biz de unutup gitmeyelim. bu son derece beyefendi ve dirayetli insanı, yaşadığımız olaylarda sergilediği omurgalı duruşuyla hep analım.
 • umarım programı o kanal!!dan kaldırılır ve hak ettiği, düşüncelerini açıkça söyleyebileceği, "halk"tan yana bir kanal ile anlaşıp o kanalda yeni hayatına başlar.
hesabın var mı? giriş yap