şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • 12 haziran 2011 milletvekili genel seçimlerinde ak parti sakarya 5. sıradan meclise seçilen milletvekili.
 • 4 çocuk sahibi.
 • akıllara zarar fikirlere sahip akp sakarya milletvekili.

  “epifiz bezi geometrik olarak insan kafasının tam orta noktasında bulunan pirinç tanesi büyüklüğünde esnek yapılı bir bezdir. epifiz bezi sertleştirilen ve kireçlendirilen insanı yönetmek daha kolay oluyormuş. flörürün diş macunları içerisine böyle bir tezgâh sebebiyle konulduğu öne sürülüyor. aslında diş sağlığına ve diş beyazlatmasına hiçbir yararı olmadığı da söyleniyor. neden? insanlar düşünemesin, koyun gibi çok kolay yönetilsinler diye. bir avuç insan bütün dünyayı çekip çevirsin. amma velakin müslüman bu işlere gelmiyor. hâlâ misvak kullanmaya devam ediyor. hâlâ alternatif yöntemlere tevessül etmeye çalışıyor. kuran'dan sünnetten besleniyor. içki almıyor. fazla enerjisini kumarla çarçur etmiyor.”

  https://www.google.com.tr/…oyun-gibi-yapiyor,447500

  batılı insanlar dişlerini fırçalamadığı için mars’a gidiyor, biz ise florür batağında debelenmeye devam edelim. kahrolsun batının kirliliği!
 • https://twitter.com/…mbi_/status/912376753867419648

  --- spoiler ---

  diş macunu "insanları koyun gibi yapıyor" diyen akp sakarya milletvekili ali ihsan yavuz, tarihi ishak paşa camii'ni ziyaret ederken...
  --- spoiler ---
 • akp'nin ete kemiğe bürünmüş hali. bir insan ancak bu kadar akpli gözükebilir.
 • şu an canlı yayında seçimle geldik seçimle gitmeyiz havası veren kişi.
 • 'atı alan üsküdar'ı geçti' lafını hatırlayamıyor sanırım. 15 dakikadır chp'yi şeffaf sayıma davet ediyor.
 • laf dolandırıyor. iki defa "geçersiz oyların sayılması için müracat ettik" diyor ama böyle bir şeyin olmayacağını bildiği için geveliyor. ufak ufak satır arasında söyleyip geçiyor. tek dayanak noktaları ve uğraşları bu. geçersiz oyların sayılması. anladığım kadarıyla geçersiz oyları saydırmadan kazanma ihtimalleri yok.
 • bir çok akp’li vekil gibi kendisi de fethullahçıdır. şu anda cezaevinde olması gerekirken ekranlarda rahatlıkla seçim sonuçlarını manipüle etme çabasındadır.
 • "pes doğrusu"
  her seferinde mağdur edebiyatı yapmayı nasıl becerebiliyorlar anlamış değilim.
  içim almayarak, kendileri adına utanarak izledim biraz önceki konuşmalarını.
  ne uğruna kardeşim bu ahlak yoksunluğu?
  insan çocuklarının yüzüne nasıl bakacağını düşünür be.
  operasyon yapılmış da, ilk kez böyle olaylarla karşılaşmışlar da, pes doğrusuymuş da.
  yazıklar olsun hepinize, madem bu kadar önemsiyorsunuz adaleti, hakkı, hukuku; binali daha sonuçlar belli olmadan, seçimi kazandım diye ortaya çıktıgında ve aa ( müdürü erdoganın adamıyım diyen yandaş yani size çalışan ahlaksız ajans) verileri en az 2saat kesince neden sesiniz çıkmadı, çıkmıyor?

  sizin bütün derdiniz havuzunuzu dolduran musluğun artık kesilmiş olması.