şükela:  tümü | bugün
 • başbakan'ın gece gündüz demeden çalışmasının rantını en güzel şekilde yiyen belediye başkanıdır. arazi mafyalığı yaparken allem kullem belediye başkanı olmuştur, memleket şartlarının onu getirdiği bu nokta nedeniyle daha da yukarıya çıkma istek ve cüretini ona vermiştir. etrafına bayındırlık bakanı olacam diye demeçler verdiği söylenir ancak seçimlerde milletvekili adayı gösterilmemesi ayarı bozulan egosunu yerine hala getirmemiştir.

  resmi siteden özgeçmiş;"iş hayatına atılan başkan inci, hendek, kaynaşlı, pamukova, beşköprü, karasu´da petrol istasyonları , balsu karşısındaki fabrika binası ve 2. osb´ndeki fabrika arazisiyle ticari hayatına 1999 yılına kadar devam etti" şeklinde bir arazi işleri tecrübesi ile tanıtımı bile vardır.

  http://www.hendek.bel.tr/…l.asp?islem=incele&lid=13
 • kendisi hakkında ilginç bir detay da, kendisinin bir parke taşı fabrikası olduğu ve belediye başkanı olduğu hendek'te tüm mahallelerin sokaklarının parke taşlarıyla döşeli olduğudur.
 • iyi güreşen bir beden eğitimi öğretmeni iken holding sahibi olan hendek belediye başkanı. sayesinde şehrin kaldırımları hazır olan beton parkelerle 6 ayda bir yenilenmekte, belediyenin fen ve imar işlerinin hazır beton ihtiyacı anında giderilmekte ve şehrin inşaat açığı ivedi bir şekilde tamamlanmaktadır.
 • her sabah ilçe sakinlerini ''bugün xx mayıs pazartesi, hepinize hayırlı günler dilerim'' tadındaki anonsla selamlayan(!) , ilçede değilde köyde yaşadığımızı hissettiren hendek belediye başkanı.

  bu arada geçen yolda bir kadın arkasında da aheste aheste bisiklet pedalı çeviren bir çocuk vardı. kadın arkasını dönüp çocuğa ''hadi gel çabuk gel arkanda ali inci var'' dedi ve çocuk pedala abandı. çocuklar kendisinden korkuyor demek ki, bilemedim.
 • sakarya'da akp'nin 5.sıradan vekil adayı.
 • kardeşi cinsel istismarla suçlanan akp'nin sakarya milletvekili adayı.

  (bkz: siyasi sebeplerle cinsel istismarın örtülmesi)
 • milletvekili seçilemeyecek olan akp adayı. akp sakarya'da 4'te kalacak ve ali inci hendek'e geri dönecektir. ya da bilmiyorum belki fildişi sahili'ne falan gider.
 • kent orkestrasına haftada 3 gün provayı fazla görüp 'ben de en son 15 sene önce bisiklete bindim ama şuan binsem gene kullanabilirim' diyerek orkestra elemanlarını belediyenin angarya işlerine yönlendiren hendek eski belediye başkanı. yaklaşık 3 ayı provasız geçiren orkestra, yapılan bir etkinlikte sahne alınca beğenilmeyip lağvedilmiş. bu sanatçı ruhlu, statüko karşıtı yönetim dehası akp 25. dönem sakarya milletvekilidir.
 • 1 kasım seçimlerinde listeye girememiş sakarya milletvekili.