şükela:  tümü | bugün
  • 13 yaşında mozart ödülüne layık görülen muhteşem sese sahip ve çok yetenekli bir kemancımız. sesi insana huzur veriyor. youtube kanalından çalışmalarına göz atabilirsiniz. ali insan
  • twitter'da karşıma çıkan bir paylaşımdan dinlediğim ve beğendiğim berrak sesli çocuk. umarım büyük bir sanatçı olursun. alamancı olman biraz gözümü korkutsa da...*
  • kimi nasıl korkutursa korkutsun allah bu çocuğu korusun
    sesi de yeteneği de süper
  • harika çocuk. dünyaya 100 yılda bir gelen yeteneğe sahip bence. almanya’da büyümüş olmasına rağmen bu kadar güzel türkçe şarkı söyleyebilmesi ayrıca inanılmaz. umarım desteklenir ve geleceği parlak olur.
  • evet arkadaşlar 13 yaşında bu üstün yetenekli harika arkadaşımızı kutlayalım ve tanınmasını sağlayalım hakkında bu kadar az entry girilmesi zaten durumu ortaya koyuyor boktan bir gs-fb derbisi bile yüzlerce entry alırken bu arkadaşımıza bizde bir destek olmalıyız.
  • dibine kadar güzelliksin be

https://www.youtube.com/watch?v=7mm2lfjiyy4
  • gurbetçilerin sporda, sanatta, bilimde başarılı olmaları hem çok sevindiriyor hem de çok üzüyor beni.

hepi topu 3-4 milyonluk bir popülasyona sahip avrupalı gurbetçilerimizden çıkan cevherlere bakıyorum sonra 80 milyonluk ülkemizden destek dahi bulamayan henüz yolun başında sanata, spora, bilime, küstürülen gençlerimizi görüyorum kahroluyorum...

yolun açık olsun kardeşim. soyadın gibi insan ol sonra da fazıl say gibi bizi gururlandıran bir sanatçı ol.
  • buraları değerlendirecek bir kardeşimiz.

başarılarının devamını diliyorum allah yolunu da bahtını da açık etsin.
  • doğru yönlendirme ve eğitim ile bu toprakların yeni fazıl say'ı olma adayıdır.

sesi beş para etmez, kendini sanatçı olarak niteleyen çoğu kişilerden bin kat daha yeteneklidir ayrıca. helal olsun sana delikanlı, yolun ve bahtın açık olsun

(bkz: yürüyedur çocuk)

tanım: kemanı ve sesi; daha on üç yaşında olmasına rağmen mükemmel olan ve mozart ödülüne layık görülmüş, aslan parçası kardeşimiz.